Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szeretkezés. Hogyan?

Első szeretkezés. Hogyan?

Figyelt kérdés

A barátnőm pénteken itt fog aludni,és mind ketten szeretnénk elveszteni a szüzességünk.A kérdésem az lenne,hogy hogyan teremthetnék romantikus hangulatot.Gondoltam olyanra,hogy valami halk lassú zenét beteszem majd,és gyertyát gyújtok.De mégis milyen gyertyát vegyek?stb...


Tapasztalatokat várnék,hogy kinek milyen volt az első,vagy azt is leírhatjátok,hogy ti milyennek képzelnétek el az elsőt.Előre is köszönöm a normális válaszokat.


17/L 17/F


2014. febr. 2. 19:50
 1/4 tetro ***** válasza:
Nagyon romantikus volt. Vettem gyertyákat. Jó nagy kocka alakúakat, mert annak van hangulata. Mire bementünk a szobába, már vagy két órája égtek. Az egyiket azonnal végig is rúgtam a szőnyegen, az meg viasszal borított be mindent. A szőnyeget leszámítva nem volt rossz, habár röhejesen sok volt a bénázás. Nálatok is az lesz. Sok sikert.
2014. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rágörcsölni. Lehet gyertyázgatni, zenét hallgatni, de úgyis a szenvedély a lényeg. Ha nincs meg a szikra, gyújthatsz akármilyen illatú gyertyát, úgyis rossz lesz. De ha megvan, akkor mindegy a környezet.
2014. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szóval a lényeg az, hogy ne izguljatok. Tudom nehéz nem rágörcsölni az elsőre de ha végig ezen izgultok tönkreteheti a varázsát. Nálunk nagyon romantikus volt. Az elején gyújtottunk gyertyákat aztán vad csókolózás volt az ágyon és utána megtörtént. Nagyon gyengéd volt velem a barátom, de szerencsére nem véreztem és nem is fájt, szóval rajtad is sok múlik! Figyelj a barátnődre és ha fáj neki légy vele gyengédebb, ja és pettingeljetek előtte. Igaz nekünk nem nagyon volt rá szükség, de ez egyénfüggő. Védekezést gondolom tudjátok, hogy az kell. Az első után mi még csináltuk az este folyamán és nagyon jó volt az egész. Szóval hajrá :) Drukkolok :)
2014. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:)
2014. febr. 2. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!