Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akar összejönni...

Miért nem akar összejönni velem egy néger pasi sem?

Figyelt kérdés

Annyira imádom a fekete bőrüket az izmos testüket a csókolni való húsos ajkaikat, kislány korom óta ábrándozom arról, hogy egyszer egy forró, érzéki gyönyörben egyesülök egy néger pasival. (:


Gyakran járok a Blahára és próbálok ismerkedni velük de olyan durván és lenézően bánnak velem. :'( Mikor egy udvariasabbal kialakulna valami odajönnek a haverjai és tapizni kezdenek meg ajánlatokat tesznek.


Buliban meg egyből szobára akarnak vinni és ott is durvulnak. Legutóbb a női mosdóban dörgölőzött nekem az egyik. :/



2013. nov. 4. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

:D


Nem jön össze a romantikus szerető? Jönnek AIDS-falváról és nem tanulták még meg mi kell egy libának?

2013. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mutatsz 1 képe privibe magadról?
2013. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Küldj képet!
2013. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérlek mutass nekem is :)
2013. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet egy kép.
2013. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem mutatok mert nem akarom hogy valaki felismerjen.


A méreteim: 171/60 és 89/59/85

Hosszú platinaszőke hajam van és zöld szemeim.


A barátnőim és az osztálytársaim szerint is csinos vagyok úgyhogy nem tudom mi lehet a baj. :'(

2013. nov. 5. 00:03
 7/14 anonim ***** válasza:

arra már gondoltál, hogy a négereiddel van a baj? mert nem európában nevelkedtek. dél-afrikában 25%a a férfiaknak erőszakol. olvasd el.



It is estimated that over 40% of South African women will be raped in their lifetime and that only 1 in 9 rapes are reported.


More than 25% of a sample of 1,738 South African men from the KwaZulu-Natal and Eastern Cape Provinces admitted to raping someone when anonymously questioned; of these, nearly half said they had raped more than one person, according to a non-peer reviewed policy brief issued by the Medical Research Council (MRC).[6] Several news publications wrongly extrapolated these results to the rest of the South African population, given reported rape prevalence several times higher in the two provinces in question than e.g. in Mpumalanga or Northern Province.[7][8] Nearly three out of four men who admitted rape stated they had first forced a woman or girl into sex before the age of 20, and nearly one in ten admitted doing so before the age of 10.[6]


[link]

2013. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
butus vagy de még kinőheted mielőtt bajod lesz.
2013. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Általában a husis csajok jönnek be nekik. Én eléggé husis vagyok és mindíg rámtapadnak pedig nagyon nem az eseteim. Barátnőmre szintúgy és ő se vékony
2013. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor rám is rámtapadt egy, nagyon nehezen sikerült őt leráznom, mert tényleg csak szobára akarják vinni a lányokat, és dugni egyet...Ott helyben fel akart csalni szobára. Szerintem jobban teszed, ha elkerülöd őket.:(
2013. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!