Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tartós lehet egy olyan kapcsol...

Tartós lehet egy olyan kapcsolat ahol a férfi szűz még de a nő már nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok !! A koromat nem mondanám el csak a tényt most jöttem össze egy fiúval aki még szűz de voltak már neki barátnői történtek dolgok vele pettingelt is meg minden nem egy csajjal csak nem szexelt. Félek attól h ha megkap akkor lelép és még még másokkal is csinálni akarja majd ... Tartós lehet-e ez a kapcsolat. ha amúgy barátságból indult és nagyon jól elvagyunk. Mert az én ismerősi körömbe is van ilyen kapcsolatra példa akik most fognak házasodni a csaj volt már többel a srác nem most 22-24 év körül vannak és már nem is tudom hány éve együtt járnak.

2013. nov. 1. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?Nem ezen múlik!
2013. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van ez a kapcsolat csak az első szexig fog tartani, onnantól kezdve már egy nem szűz férfival lesz kapcsolatod.
2013. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
persze, hogy lehet, de lehet, hogy egy idő után igényelni fogja az ingereket és más lányok társaságát....és lehet, hogy szakítani fog.
2013. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A pasi szűz, te vagy a lány, s te félsz attól, hogy ha megkap, akkor lelép? Ezt nem értem:D Ha te lennél a szűz, akkor megérteném. Lehet tartós kapcsolat, mért ne lehetne?

Van olyan, hogy valaki csak egyetlen egy emberrel fekszik le egész életében. Én például csak egyetlen egy férfival feküdtem le, a férjemmel. 21 voltam, mikor összejöttünk. Apám mindig azt mondta, majd 30 évesen jövök rá, hogy nem éltem.....még 10 napom van rájönni:D

A férjem is félt tőle, hogy majd az lesz, de mondtam neki, hogy semmire sincs biztosíték, lehet, ő hamarabb hajít:D Nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna valamiről, hogy ki akarnám mással is próbálni.

2013. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Amazon lány válasza:
Miért ne lehetne tartós a kapcsolatotok? Lehet, hogy még örülne is neki a srác, ha te lennél az első.
2013. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én is pont ettől félek.. nem tudom h én akarok-e lenni az az első életében ... félek attól h elhagyna lecserélne ami valljuk be úgyis megtőrténe ... lehet inkább mássnal kéne elveszítenie én már komoly kapcsolatot szeretnék nem tudom megtudja ezt igy nekem adni ... am hűséges tipus vagyok
2013. nov. 1. 12:13
 7/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az értelmes válaszokat mindet elolvasva főleg a kifejtőseket már nem félek annnyira ... :D TÉNYLEG KÖSZÖNÖM EZER HÁLA.
2013. nov. 1. 12:15
 8/14 A kérdező kommentje:
szerintem is mert azt mondta tegnap nekem a srác amikor szint vallot h lehete volna rá alkalma csak nem talált rá megfelelő embert és most nekem ezt felajánlaná ...
2013. nov. 1. 12:16
 9/14 A kérdező kommentje:
a férfiak mások sosem értetem őket tudjátok szeretnek sok sok strigulát huzni ettől félek
2013. nov. 1. 12:19
 10/14 Amazon lány válasza:

Akkor meg mire vársz, szerintem nincs veszíteni valód. :)

Ha túl sokáig kéreted magad, meg is unhatja a várakozást és keres valaki mást.

2013. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!