Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyáltalán nem találok szűz...

Egyáltalán nem találok szűz csajt?

Figyelt kérdés

Sajnos én is szűz vagyok, igy nekem rossz lenne ha a csaj nem szűz én pedig az lennék.

Akárhány csajjal hoz össze a sors, egyik sem szűz, meg hat 18-20 évesen egyértelmű h egyik sem az.

Most amúgy lenne alkalmam valakivel egy egyéjszakásra, és nagyon gondolkozom rajta h kihasznalom a helyzetet.

21/F



2013. máj. 20. 06:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
just do it.
2013. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%

MIért kell mindenáron szűz, a csajra koncentrálj, ha bejön akkor hajrá ne ez legyen a szempont. Ha van némi tapasztalata az segít, hogy menjenek a dolgok simábban.


25/f

2013. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Én már letettem arról, hogy keressek egy szüz lányt. Rájöttem, hogy ez is csak egy buta kritérium... Egy nő nem attól nö, hogy már nem szüz vagy még mindig az. Legyen okos humoros és igényes. :) Ennyi böven elég egy életre. :)
2013. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Mert nekem nem igazán jó érzés ha én szűz vagyok a csaj pedig nem.

Ha elveszitem a szuzessegem akkor bármilyen csajjal szívesen kezdek, de igy bennem van egy rossz érzés. Persze ez nem lenne ha nem lennék szűz, vagy ha a csaj szűz lenne.

2013. máj. 20. 07:17
 5/30 A kérdező kommentje:
Nekem nem a csajjal lenne bajom h nem szűz, hanem magammal h az vagyok. Ezért szinte bármilyen csajjal benne lennék egy szexben hogy elveszitsem. Ez a mostani egyejszakasos csaj sem tetszik csak arra jó lenne h elveszitsem.
2013. máj. 20. 07:19
 6/30 anonim ***** válasza:

Én is egy "tapasztalt" lánnyal vesztettem el a szüzességemet. Én voltam életében a 3 v 4 ik srác aki benne járhatott. És komolyan mondom, hogy marha jo érzés volt. Észre sem vettem, hogy én még szüz vagyok, mert annyira lefoglalt az, hogy megismerjem a testét és ő meg hagyta söt néha igen még irányitott is. És igy mindketten marha nagyot élveztünk mikor végülis lovagló pozban megadtuk egymásnak a kegyelemdöfést. :)


Szóval hidd el nem azon mulik hogy a lány szüz-e hanem azon, hogy mennyire vagy figyelmes vele.

Ha leszüröd a reakcióibol a szükségesn információkat akkor észre sem fogja venni hogy szüz vagy. :)

2013. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban az is szűzen tapasztalat nélkül nekiesni egy szűzlánynak ;)
2013. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
2-es jol mondja,egyetértek vele.mellesleg milyen gáz már h egyéjszakás kalandban vedzted el a szüzességed...jesszus.és ha a bnőd megkérdezi(márpedig biztos megkérdezi) h kivel hogyan vesztetted el,akk azt mondod majd h egy rib@nccal egy futo kaland során??? Mit gondolna rolad? Én tuti otthagynálak ha egy ilyen sztorival állnál elő! Vagy ha nem ezt mondod,akk meg HAZUDSZ neki! Az most jobb? Szégyen h ez az egyéjszakás eszedbe jutott...ne aggodj már azon h szűz vagy,sok nő örül neki,h ő lehet az első(nem csak a ffi-aknak jó érzés) ;) hidd el,ha tapasztaltabb a lány,akk neked is sokkal jobb lesz az ágyban,ahogy prof shevy kolléga mondta. Sok sikert a továbbiakban,és ne kapj az egyéjszakás ajánlaton :/
2013. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
én megértkek, exem nem volt szűz mikor elvesztettem, kérdezte h engem ez zavar v sem? egyaltalan nem erdekelt. de utolag belegondolva ugy erzem h tobbet adtam, mint ő nekem....ez az érzés szakítás után volt bennem, és mindenáron egy szűz lánnyal akartam összejönni. ez csak egy ilyen hülye pszichika...most már nem érdekel az ilyen, sőt egy nem szűzzel sokkal kevesebb gond van
2013. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem biztos, hogy 18-20 évesen egyik sem az. Megelepődnél, ha tudnád, hogy sok lány mennyire más, mint aminek látszik.
2013. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!