Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyáltalán nem találok szűz...

Egyáltalán nem találok szűz csajt?

Figyelt kérdés

Sajnos én is szűz vagyok, igy nekem rossz lenne ha a csaj nem szűz én pedig az lennék.

Akárhány csajjal hoz össze a sors, egyik sem szűz, meg hat 18-20 évesen egyértelmű h egyik sem az.

Most amúgy lenne alkalmam valakivel egy egyéjszakásra, és nagyon gondolkozom rajta h kihasznalom a helyzetet.

21/F



2013. máj. 20. 06:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lényeg, hogy szűz legyen a csaj. Ha például valaki szeret Téged, akkor úgy fogad el, ahogy vagy és nem azon problémázik, hogy Te még szűz vagy-e vagy sem. Sőt, szerintem egy olyan csaj, aki már nem szűz, még segíteni is tud neked valamennyire.


Ha viszont mindenképp szűz lány kell, akkor biztos, hogy tudsz találni. Lehet, hogy a te közvetlen közeledben épp nincs, de elég sokan létezünk, hidd el.:) Én is szűz vagyok például, 16 évesen, ami manapság tudom, hogy sajnos elég ritka, de nem lehetetlen!


Ha pedig nagyon tetszik az a csaj, akivel lenne alkalmad egy egyéjszakásra, és persze ha ő is benne van abban, hogy egyéjszakás legyen, akkor szerintem is használd ki az alkalmat! Sok sikert! ;)

2013. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Igaza van. Még én is szűz vagyok/17/:-)de azzal veszítsd el akit igazán szeretsz,én is az igazira várok:-);-)
2013. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Persze, az lenne a legjobb, ha avval veszítené el, akit szeret. De ha csak nem jön egyelőre "a nagy Ő", akkor ne várjon addig, amíg például középkorú nem lesz. Addigra már tényleg probléma lesz, ha még szűz, mert a legtöbb nő nem tudna mit kezdeni a helyzettel, sokan nem tudnák, mit gondoljanak róla, hogy miért nem vesztette még el a szüzességét. Egy lánynak/nőnek azért más, mint egy fiúnak/férfinek, legalábbis a mai "csodálatos" társadalmunkban. Szóval ha valaki nagyon tetszik neki, és a csaj is benne lenne egy egyéjszakás kalandban, akkor miért ne használná ki? Legalábbis szerintem. De persze ettől függetlenül egyetértek Veled, szerintem is az lehet a legjobb, ha azzal veszítjük el, akit igazán szeretünk.:)

(21-es voltam)

2013. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

" Egy lánynak/nőnek azért más, mint egy fiúnak/férfinek, legalábbis a mai "csodálatos" társadalmunkban. "


Most a jövő társadalmával hasonlítod össze?


Ugyanis a két nem épp manapság közelít ebben! Régen- ahogy olvastam- házasság előtt a legényeknek illet egy "kupiban" megválni a szüzességüktől, a lányok meg tartsák csak meg.


Manapság már elég sok nő szereti a szűz fiúkat... az pedig, ha valaki 30-on felül se vesztette el (egy példa) mindkét nemnél gyanús (leszámítva esetleg, ha mély vallásos meggyőződésből nem tette).

2013. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24-es!:)

Azért írtam, hogy más a helyzetük, mert ha például egy 30-on felüli férfi még szűz, akkor a legtöbb nő furcsállni fogja, hogy mégis mi lehet az oka, sokan esetleg pont emiatt hagyják inkább a fr@ncba. Ha egy nő 30-on felül szűz, akkor szintén furcsállni fogják, de mégis máshogy állnak hozzá az emberek.

Tehát egyszerűen más az emberek hozzáállása a két nem szüzessége kapcsán. Legalábbis az én környezetemben abszolút ezt tapasztalom.

2013. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Itt annyira nem, sőt, előfordul, hogy még a fiatal szűz lányoktól is "menekülnek" a fiúk (megijednek? túl nagy felelősség? egy tapasztalt nő jobb? bár a szűznek meg nincs összehasonlítási alapja...:))


30-on felül mindkét nemnél roppant gyanús, leszámítva a vallásos, hasonló meggyőződést, de ők meg egymással ismerkednek általában.

2013. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Férfinál talán azért lehet gyanúsabb, mert azt a hatást kelti, nem kellett senkinek.


A nő attól, hogy szűz kelhetett (volna!) de mivel a nők válogatósabbak, ezért előfordulhat, hogy neki nem kellettek a hódolók.


Míg a férfiak általában szinte "akárkivel" lefekszenek, így ha egy férfi sokáig szűz, arra következtethetnek belőle, hogy tényleg a legcsúnyább, leggázabb nők se akartak tőle semmit.


Pedig ez gyakran egyáltalán nem ilyen egyszerű. :)

2013. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27-es, teljesen egyetértek veled.

De most eléggé eltértünk a témától, ne haragudj Kérdező!:)

2013. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem találtam én sem, soha ,, pedig már 38 - éves vagyok !!

De aki elém került NAGYÓÓÓÓN JÓ VOLT !

Fiatalabb nem leszel , később meg nagyon fogod báni a lehetséges kóstolókat hidd el !!

2013. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Vannak szűz lányok ebben a korban.De ha egyéjszakásra kellenek remélem hogy nem találsz.
2014. dec. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!