Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyáltalán nem találok szűz...

Egyáltalán nem találok szűz csajt?

Figyelt kérdés

Sajnos én is szűz vagyok, igy nekem rossz lenne ha a csaj nem szűz én pedig az lennék.

Akárhány csajjal hoz össze a sors, egyik sem szűz, meg hat 18-20 évesen egyértelmű h egyik sem az.

Most amúgy lenne alkalmam valakivel egy egyéjszakásra, és nagyon gondolkozom rajta h kihasznalom a helyzetet.

21/F



2013. máj. 20. 06:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Eddig meg egyáltalán nem találkoztam szűz csajjal, max olyannal aki átlagos sem volt.
2013. máj. 20. 09:10
 12/30 anonim ***** válasza:
Én is szűz voltam pedig 18 éves koromig (tavalyig), és a barátom is, vele vesztettem el, én pl. nagyon örültem annak hogy ő is szűz. Hidd el, vannak csajok akik értékelik. Meg komolyan, ha van egy lány aki szép, aranyos, jó fej, de nem szűz akkor te csak ezért otthagyod? :DD
2013. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Dehogy hagynek ott egy olyan Lányt aki bejön csak azért mert szűz.

Csupán magamnak nem felelek igy meg.

Ezért is nagyon gondolkozom ezen az egyejszakason.

2013. máj. 20. 10:20
 14/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz.Tudom,hogy hogy gondolkodsz.

Én se akarom olyan lánnyal elveszteni,aki nem az,mert én vártam rá,ő meg nem,ergo nem is érdemli meg,hogy vele felüdjek le elsőként.Lehet,hogy emiatt örökre szűz maradok,de annyira nem érdekel.Legfeljebb elmegyek szerzetesnek.

2013. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Tévedsz én egyáltalán nem azért nem kezdek nem szűz csajjal mert hogy nem érdemel meg engem, hanem magamnak kell bizonyitanom, és addig amíg nem bizonyítottam nem merek nem szűz csajjal kezdeni. Épp ezért nagyon rajta vagyok most mar ezen az egyéjszakás kalandon. Az a csaj amúgy is nagyon akarna a szexet, nekem meg kapóra is jon h elveszitsem.

Sajnos eddig azért nem sikerült elveszitenem mert szorongos voltam és nem közeledtem senki felé

2013. máj. 20. 11:06
 16/30 anonim ***** válasza:
Az meg a másik,hogy többre tartom magam annál,hogy bármelyik rib@ncnak csak egy skalp legyek.
2013. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Jaj, gyerek, hagyd a neurotikus gondolatokat magukra!


Ha nem szuz, ne zavarjon h te az vagy, egyreszt igy sokkal jobban es gyorsabban tanulsz, masreszt valahol el kell kezdeni. Plusz, sok no szereti a szuz fiukat.


En eletemben nem voltam szuz lannyal pl..Es nem is banom.

2013. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én találtam...többet is :D de egy fogott meg nagyon :D
2013. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha tapasztalt az egyik, esetedben a csaj. Két szűz talán idétlenkedik.


Bár én is szűz fiúval vesztettem el, de én sokat masztiztam előtte, nagyon határozott, irányító típus vagyok az ágyban, mindent tudtam, irányítottam, egyik legjobb élmény, elsőre hüvelyi orgazmus...

2013. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Olyan tapasztalt lány lenne jó neked aki megértő, szereti a szűz fiúkat, azt is tudja, neki, neked mi kell...
2013. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!