Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok. és járok egy...

14 éves vagyok. és járok egy 18 éves fiúval. Aki szeret engem és én is őt. De le akar feküdni velem, de én nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 12:05
1 2
 1/12 xtazin ***** válasza:
100%
Mooondjuuuk ne feküdj le vele? Rohadt fiatal vagy még.
2014. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki h még nem szeretnél vele lefeküdni, mert korainak tartod. Mondd meg h te nagyon szereted, de várnia kell, amíg úgy fogod érezni, hogy eljött az ideje.
2014. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
mondjuk csak azt csináld amit te is akarsz. (ha nem tud/akar várni akkor az bebizonyítja, hogy mennyire is szeret.)
2014. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt? Biztos,hogy szeret és nem csak arra kellesz? Gondolkodj el rajta, mielőtt megteszed.
2014. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 putyííí ***** válasza:
100%
Ha nem akarod akkor: Ne hagyd magad!! És ezzel kiderűl az is, hogy mennyire szeret...
2014. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ha még egy-két évig hajlandó várni rád, akkor le fogsz feküdni vele, de ez így számodra korai.

Ha erre ő szakítani akar, akkor sajnos nem szeret, és csak a könnyű, naiv prédát látja benned.


Ennyi.


Ha akaratod ellenére fogsz vele szexelni, akkor borítékolható, hogy neked sem lesz jó, és ha csak a szex kell a fiúnak, akkor ez megint csak le fog lépni, mert megkapta, amit akart.


Ne azt mondd neki, hogy még nem, meg egyszer majd lesz szex, hanem mondj egy konkrét, behatárolható időintervallumot. Egy év, két év, stb.


18 éves fiúnál teljesen normális, ha szexet akar, elvégre majdnem felnőtt férfi, míg te csak most léptél be a tinikorba. Ez hatványozottan igaz, ha te szűz vagy, ő pedig már több szexuális partneren is túl van.

2014. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos azt kell mondjam, hogy sokakkal ellentétben azt látom: Te szereted őt, ő is téged. Azt döntsd el, hogy akarsz e vele szeretkezni, vagy sem.

A helyzet a korkülönbség. Ennyi idősen 4 év sokat számit, ég és föld,

24- v.s 28 évesen már csak számtani.


Pár dolgot zárjunk rövidre :)

1.Azért, hogy ne hagyjon el, TILOS lefeküdni vele.

2.A 18 éves férfi élete, és hormonrendszere alaposan tele van szexualitással!

Neki szenvedés ha évekig semmi! És az a helyzet, hogy is nem tudom hibáztatni, ha nem várja ki!

3. Nem én, (sem más) nem fogja (mondhatja meg) neked megmondani, hogy mikor élhetsz nemi életet! A hormonrendszered nem nézi meg a személyidet.

4. A szexuális érettség ott kezdődik, hogy nem stopperrel méritek, hogy mikro lehet, és mikor nem, hanem mindketten tudjátok mikor akartok egymással szeretkezni, és mikor nem, hogyan, és hogyan védekeztek.


Lehet jönni a "ha szeret akkor " lányregényekkel, de nettó életszerűtlen. Mert az. Ő nem várhatja el tőled, hogy szexelj ha nem akarsz, és te sem várhatod el tőle, hogy a szexuális igénye parlagon maradjon, és elfojtsa évekig! Érthető ha van egy barátnője, és akar vele nemi életet élni.


A kérdésedben jelzed: Te nem akarod! Ez nem hiba, még véletlenül sem érezd úgy, hogy neked kellene engedned. Pontosan a 4. pont miatt: Akárhogyan is döntesz TUDD miért teszed, és olyan döntést hozz ami neked megfelelő!

Némi mozgástér azért van. A dolog nyitja lehet a petting.

1.Egyrészt szépen lassan felkészit az elsőre.

2.Megtanuljátok egymásról amit érdemes.

3.Mégis csak adtok egymásnak testi élvezetet, ez sokat számithat addig, amig már érzed, hogy te is nagyon kivánod őt, és szeretkeznél.


Ha ezt sem tartod járható útnak, akkor viszont srácon múlik minden, hogy meddig hajlandó várni rád, te érdemben nem sokat tehetsz.

És egyáltalán nem kizárt, hogy nem fog várni rád 2-3-4 évet.

2014. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ő akarja semmiképpen se menj bele! Ha nem érti meg, akkor hagyd ott a fenébe, mert nem érdemel meg Téged!
2014. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak a saját történetemet tudom elmesélni. 13 éves voltam, amikor lefeküdtem az akkori barátommal, nagyon szerettem, de a rettenetes érzelmi viharaimat nem viselte el, szakítottunk, közben tetszett egy másik srác is, pár nap után összejöttünk, én el akartam felejteni a csalódást, ő meg meg akart dugni. Mondjuk éreztem, ő nagyon őszinte, addig nem mondta, hogy szeret, amíg nem érezte úgy. 3 hét után megadtam magam neki, viszont egymásba szerettünk egyre inkább. Lassan egy éve leszünk együtt, és én napról napra jobban szeretem. Persze a 4 év korkülömbséggel meg kell tanulni bánni, nekem is elfogadja a barátom, hogy gyerek vagyok :) De szerintem belül érzed te is, hogy mire kellessz neki, és ha nem akarod elveszteni a szüzességed, akkor ne tedd :) A csokidat is akkor eszed meg, amikor te akarod.

14/L

2014. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképpen ne tedd ha nem akarod! Az előttem válaszolóknak mindegyiknek igaza van. Csak okosan :)
2014. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!