Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek cink ha 19 évesen...

Szerintetek cink ha 19 évesen majdnem 20 évesen még szűz vagyok? L/19

Figyelt kérdés
Én annyira gáznak érzem a dolgot és úgy szégyenlem is :(
2014. jan. 11. 20:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönööm a biztató szavakat :) próbálok pozitívan hozzá állni a dologhoz :)
2014. jan. 11. 21:14
 12/23 anonim ***** válasza:
Én is lassan 20 leszek, és még szűz vagyok. Néha én is kissé furának érzem magam ettől, és félek, hogy ez miatt nem akar majd engem egy fiú.
2014. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

20 vagyok lassan 21.. :)) néha én is gáznak érzem :) de szerintem nincs szégyleni való benne :) nem is kell odaadni az első embernek magad

L21

2014. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nők esetén nem ciki, de férfiak esetén az? Miért?
2014. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én jóval hosszabb ideig voltam... Én is cikinek éreztem, de sok-sok komoly önismereti munkával felderítettem, hogy egy gyerekkori zaklatás miatt tartok távol magamtól mindenkit. Sok munkával sikerült oldani a dolgon, és akkor tudtam közel engedni valakit lelkileg is, testileg is...
2014. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
22/F vok, szűz, és nem érzem kínosnak. :) Majd az lesz a vége, hogy 1x egy lánynak (akivel sikerül elveszítenem) adok mindent, amit gyűjtögettem eddig magamban, és nem szórtam szét minden irányba. :P
2014. jan. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Inkább az ellenkezője a gáz.

Huszonévesen magam is az vagyok és hasonló lánnyal szeretném először.

2014. jan. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy gyökér. Én is szűz voltam huszonéves időm elején, és leszartam bárki bármit mond, de attól még sejthetitek hogy a szex élvezetes tud lenni. És miután megtörtént az első egy tapasztalt lánnyal, azóta nagyon élvezem és most már én is be tudom vezetni a lányokat a testiség szépségeibe.
2014. jan. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Én 22 évesen vagyok annyi. Mondjuk különösebben nem érdekel a téma, szerintem túl nagy körülötte a felhajtás. Csak azért, hogy elveszítsem, nem fogok senkivel lefeküdni. Így meg nemigen fog még 3 évig változni, mert munka, egyetem meg versenysport mellett egyszerűen nincs időm ismerkedni.
2014. jan. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy szégyenled!
2014. jan. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!