Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm lehet terhes?

A barátnőm lehet terhes?

Figyelt kérdés
még szűz és csak előváladék jött ki azután az ujjammal kényeztettem picit és azt is csak kb 3-4 cm-re dugtam be attól lehet terhes?? én győzködtem róla hogy nem hiszem de azért kíváncsi lennék más véleményre is :) olvastam és írták hogy az előváladék is tartalmaz spermiumot kis mennyiségben de pont ilyet nem halottam/láttam 17/f bnőm pedig 16 éves még nem akartunk szeretkezni csak előjátékot csináltunk

2014. jan. 9. 23:15
 1/3 PearlDiver ***** válasza:

Most pontosan hova jött az az előváladék? ment belőle az ujjadra is?

Attól hogy nem hallotál még ilyet, teherbe eshet, ha teljesen biztosra akartok menni, 72 órás tabletta nem árthat.

Amúgy elég kicsi az esélye, de legközelebb jobban vigyázzatok.

2014. jan. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ujjamra nem hiszem mert ő fogdta csak de viszont kezet töröltem utána mielőtt megujjaztam volna. tudjuk és vigyázunk is :)
2014. jan. 10. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem terhes. :-) Legközelebb használjatok Pharmatex kúpot.
2014. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!