Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz Lányok! Más is van úgy...

Szűz Lányok! Más is van úgy hogy cikinek érzi hogy még szűz?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és még soha nem feküdtem le senkivel de valamiért nagyon cikkinek tártak. A szüleimen kívűl szerintem senki sem tudja hogy még szűz vagyok. Pedig tudom én hogy nem gáz, van jópár barátnőm akik hasonló cipőben járnak. Sőt azt se tartom gáznak ha egy fiú ennyi idősen szűz. Épp csak ha magamról van szó...

Miért érzek így?

Más is érez ilyet?



2014. jan. 11. 08:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ci
2014. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ciki* hidd el, talan azert erzed igy mert szemed elott latod ezt a hulye divatot.
2014. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 WheneverYouWant ***** válasza:
92%
Ha fiú vagy akkor gáz mert ha lesz is bnőd, tapasztalatod nincs és ezzel el lehet basz*i jó kapcsolatokat. Ha lány vagy akkor puszi a füledre,nem sokan birják eddig. Ne érezd gàznak nem az.
2014. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Ne érezd cikinek te lány. Inkább a magadfajta nőkkel jönnék össze, mint a rib ancokkal. Sokkal izgalmasabbak az ilyen nők, mert szépen rá lehet vezetni őt dolgokra, egymásra hangolódni is izgalmasabb így. Majd eljön, aminek el kell jönne. Ettől még te is legalább ugyanolyan értékkel bírsz, mint nem szűz társaid...sőt. :-)
2014. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igazából azért is zavar, mert a baráti társaságomból megtetszettem egy fiúnak. Ő is nagyon tetszik nekem. Csakhogy egyik alkalommal mikor beültünk sörözni egy páran, a társaságból a fiúk arról beszéltek hogy mennyire idegesítő egy szűz lány, hogy mennyire nem éri még velük szarakodni. Jobb egy olyan akinek már van egy kis tapasztalata de azért még nem ment át rajta a város.

Ebből is látszott hogy meg sem fordult a fejükben hogy én is szűz vagyok.

Félek hogy a fiú teljesen le fog döbbenni ha arra kerülne a sor és elmondanám neki. Ráadásul a többiek is megtudják. Attól is félek hogy majd udvariasan leráz. És oké hogy akkor megsem érdemelt, de attól nekem ez még fájni fog, Nem beszélve arról hogy elég megalázó.

2014. jan. 11. 09:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy kapcsolat nem indulhat őszinteség nélkül. Most képzeld el a helyzetet, ha már együtt jártok, akkor mindig az fog kísérteni, hogy meg ne tudja, hogy még szűz vagy. Aktus alatt is simán letudja venni, ha már jártas a dologban a srác. Ilyen esetben jobb elmondani az illetőnek, ha rákérdez, neked is könnyebb lesz. Mégis hogy akarsz egy embert szívből szeretni, akihez nem vagy őszinte? Vagy ő hozzád? Nagyon sokan elfelejtik a bizalom szót egy kapcsolatban, mint alapvető dolgot. Nyilvánvaló, hogy te a reakciójától tartasz, de ez is benne van a pakliban, hogy húzni fogja a száját, de az is, hogy nem, ellenkezőleg örülni fog neki. Tehát 50-50%. Ha egy férfi igazán szeret, azért, aki vagy, nem fogja érdekelni. A szüzesség egy állapot, amin egyszeri alkalommal már lehet változtatni. Pár szex, és te is belejössz. Ha valaki beléd szeret, és ha épp azon az állásponton van, hogy csak te kellesz neki, mint egyetlen nő, leszarja, hogy szűz vagy-e, vagy sem. A barátaival meg ne foglalkozz, nyilván ők még sosem voltak igazán szerelmesek.
2014. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Inverz Tűz ***** válasza:
100%
Semelyik nemnél, semmilyen korban nem ciki ez. Ugyanis totálisan teljesen és rohadtul mindegy a többi ember véleménye. Ne mások véleményével formáld a saját véleményed!
2014. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem cikinek. Voltak időszakok, mikor úgy gondoltam, velem van a baj, de már túlléptem rajta. Végülis az én életem, azt kezdek vele, amit én akarok, és ha érzelmek nélkül nem tudok szexelni, akkor nem tudok szexelni, majd megteszem akkor, mikor rátalálok arra az emberre, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Nem is feküdnék le olyannal, akin látom, hogy akár egy cseppet is furcsán néz rám emiatt. (De nem is kell, hogy örömtáncot járjon, csak tudja helyén kezelni a dolgot.)


Olykor olyan valószerűtlennek tűnik, hogy nekem is legyen párom, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, de valahol azért remélem, hogy előbb vagy utóbb engem is utolér a szerelem. 22l

2014. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Tudom mit érzel. Én is szűz vagyok, és cikinek érzem. És azért, mert kilógok a sorból, mert a legtöbben már 15-16 évesen szexelnek (vagy még korábban). Én meg itt vagyok 18 évesen, és még kézfogásig (romantikus értelemben) sem jutottam egy fiúval se.
2014. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Én már nem vagyok az, de 18 évesen még az voltam, és már kicsit cikinek éreztem. Volt egy barátom korábban, aki azért hagyott el rövid idő után, mert tudta, hogy nem lesz túl komoly, és nem akart kihasználni. Pedig én lefeküdtem volna vele így is.

Amikor elvesztettem, semmi macera nem volt vele(m).

Nem maga az állapot "ciki", hanem hogy azonosítanak a 14-15 éves szűz lányokkal, akik hónapokat/éveket akarnak várni, és túl nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek. Ami 20+ évesen érthetően nem hiányzik senkinek. De ha egyértelművé teszed, hogy te is vágysz rá, kétlem, hogy visszautasítanának.

2014. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!