Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz Lányok! Más is van úgy...

Szűz Lányok! Más is van úgy hogy cikinek érzi hogy még szűz?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és még soha nem feküdtem le senkivel de valamiért nagyon cikkinek tártak. A szüleimen kívűl szerintem senki sem tudja hogy még szűz vagyok. Pedig tudom én hogy nem gáz, van jópár barátnőm akik hasonló cipőben járnak. Sőt azt se tartom gáznak ha egy fiú ennyi idősen szűz. Épp csak ha magamról van szó...

Miért érzek így?

Más is érez ilyet?



2014. jan. 11. 08:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Még azt hozzátenném, hogy eltitkolni, letagadni a legrosszabb, amit tehetsz.
2014. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

" Nem is feküdnék le olyannal, akin látom, hogy akár egy cseppet is furcsán néz rám emiatt."


Igen, az a baj hogy én is így érzek. A fiú aki tetszik akaratlanul is megbántott azzal a pár mondattal. Hogy bízzak így meg benne? Hogy engedjem el magam mellette?

Nem várom el hogy örüljön neki, de minimum legyen neki mindegy hogy szűz vagyok-e vagy sem. A "zavar a dolog de elfogadom" variáció megint nem jó, mert engem az zavar hogy őt zavarja.


Szóval azt hiszem meg van a válasz a problémámra:(

Köszönöm a válaszokat! Mindenkit felpontoztam.

2014. jan. 11. 18:17
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ha vele vagy, add önmagad. Próbáld előtérbe helyezni a pozitív tulajdonságaidat, és viselkedj természetesen, hogy beléd szeressen (ha ezt akarod elérni). És ha kezd kialakulni a dolog köztetek, vagy komolyabbra fordulni, idővel mindenféleképp mondd el neki, hogy mi a helyzet (hogy még szűz vagy), ezzel neked is könnyebb lesz. Ha igazán szeretni fog téged, nem fog egy ilyenért dobni. Ha mégis, jobban jártál, hogy megszabadultál tőle, mert akkor ez a pasi tuti nem normális. Én is voltam már hasonló helyzetben, nekem is vannak fiú ismerőseim akik mindig azt hajtogatták, hogy szűz lány számukra kizárt, mert macerás. Ennek ellenére mégis szűz lányba szerettek bele később, és mint látható, nem érdekelte őket a dolog. Az ilyen embereknek csak a szájuk nagy, de mikor belecsöppennek egy ilyen helyzetbe, máris másképp gondolkodnak, és állnak a dolgokhoz. Manapság elég ritka normális embert találni párválasztás szempontjából, akik valóban vágynak egy normális nő/férfi szeretetére, és szerelmére azok megbecsülik a másikat, ergo ha megtalálták benne azt a személyt, akit eddig kerestek, és akire eddig vágytak.
2014. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Más helyzetét általában hajlamos könnyebbnek látni az ember. Szerintem itt is erről lehet szó.

Én egyébként nem érzek ilyet, pedig én is szűz vagyok még.

2014. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
egyébként nem biztos hogy a srác is így gondolja, haverok előtt sok mindent mondanak
2014. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A való életben miért nem lehet összefutni ilyen emberekkel?
2014. jan. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én14 vagyok és szűz ésnem tartom cikinek :D
2014. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A srácoknak egymás között nagy a szájuk, meg vagánykodnak, de hidd el, ha komolyra fordulna köztetek a dolog, akkor egyáltalán nem zavarná, sőt.:)
2014. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!