Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hamarosan együtt alszom a...

Hamarosan együtt alszom a pasimmal. Elképzelhető, hogy csak alvás lesz?

Figyelt kérdés
18L...még szüzek vagyunk,sosem volt petting,és nem tudom mit csináljak?
2009. nov. 29. 12:40
1 2
 11/18 anonim válasza:
92%

Igazából tökmindegy. Én is volt h a bnőmmel csak úgy együtt aludtunk...mert ha szereted akkor jó az az érzés...magad mellett érezni. :) de valszeg ha odabújsz hozzá mondjuk háttal, akkor nem hinném, hogy továbbra is aludni lenne majd kedve. :) Szerintem vegyél 1 doboz kotont biztonság esetére. nálunk is így volt az 1. Ő készült. Egyszer csak ott aludtam és így nem volt gond semmiből. (mondjuk mi nem voltunk szüzek.) Remélem hasznos voltam valamennyire.

Sok szerencsét kíván Jéé. Pacsi

2009. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Úgy érzem, azt, hogy mi lesz közös éjszakátok végkifejlete, nem idegenektől kellene megkérdezni, hanem kettőtöknek kellene eldönteni. Mindketten fiatalok vagytok, és tapasztalatlanok szexuális téren. Meg kellene beszélnetek még az este beállta előtt, hogy mit szeretnétek, mert szerintem az is izgalmassá teszi a kapcsolatot, ha pl együtt utánanéztek pár dolognak, amiket esetleg ki szeretnétek próbálni...:)
2009. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
sztem csak attól függ mit szeretnél, de lehet, hogy csak alvás lesz.
2009. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
ismerös a dolog:D:)
2009. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
atol függ menyire vagy gátlásos és ö menyire az..vagy ogy menyire erölteti a dolgot...én mostalszok kb 5x együtt a barátommal és még nemvolt semmi...még pettingsem..mert nemerölteti énmeg még gátlásos vagyok..
2009. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi is aludtunk már párszor együtt, de nálunk is alvás volt, meg előtte csók, meg max simogatás.
2009. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mint amit mások is irtak, csak rajtatok áll mi lesz, ha csak aludni akartok akkor csak alvás lesz, még akkor is ha a pasi mást akarna, hisz ahoz a dologhoz hogy ti lefeküdjetek egymással, mindkettőtök döntése kell normális esetben, de mivel szüzek vagytok és gondolom normálisak szóval nem hinném hogy bármelyikőtök is erőszakoskodna hogy csak azért is :))). Lényeg ezt közösen döntsétek el mit is szeretnétek mert együtt alvás nem egyenlő azzal hogy bárminek is történnie kell. Szóval válassz Aludni/Pettingelni/Szeretkezni :)

23F

2009. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
tegyetek ketöttök közé válaszfalat úgy biztosabb!
2009. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!