Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek inkább a nőknél...

Szerintetek inkább a nőknél vagy a férfiaknál van több ember, akinek probléma a szüzesség elvesztése, illetve hogy 20-25 éves korban se találtak senkit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező. Leírnád a Te gondolatmenetedet, hogy miért nehezebb a nőnek partnert találni? Köszi.
2013. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a lányok többsége olyan sráccal szeretné elveszíteni, aki fontos a számára... ezért relatíve sok időbe telik, amíg felépítgetik a bizalmat egymás között, stb.
2013. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

a férfiak is, eleinte :D

a nőknek könnyebb

2013. dec. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

egyértelműen a férfiak közt van több ilyen. a férfi az aktív vásárló, a nő csak passzív tárgy (elvétett kivételekkel).


de nem csupán az az érdekes hogy probléma, hanem hogy MIÉRT és milyen férfiaknak.

persze erről fölösleges beszélni, ettől nem változik semmi.

2013. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"érdekes vélemények, én pont úgy gondolom, hogy a a nőknek, csak kivsáncsi voltam mások véleményére is"


persze, mert nő vagy, de ha beszélgetnél itt pár sráccal, rájönnél, hogy mennyire másak az arányok.

ha meg beszélgettél akkor elég kivételes környezeted lehet.

2013. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A pasik szüzessége nem nagy érték, a nőké igen.

40 éves korig vagy talán kicsit tovább is 20-30%-kal több pasi van mint nő, a 20-25 közötti nőkre a 40-es pasik is rányomulnak. Így ott nyomasztóan nagyobb a verseny mint más korosztályban. Saját tapasztalat. Egy 20-25 éves nő egy évben akár 8-10 pasival is kefélhet, míg egy pasinak 2-3 évente jut egy nő, úgy nagy átlagban.

Szóval egy lány ha el akarja veszteni, el fogja veszteni, kérdés csak az kinek akarja odaadni.

Az egyik volt barátnőm azt mondta: nem nagy dolog volt, egyik gimis osztálytársával lefeküdt és kész, csak hogy már túl legyen rajta.

Ilyen is van.

2014. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kérdező sem talált még párt ezek szerint. Én meg elhívom randira. Sziasztok...
2014. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"A pasik szüzessége nem nagy érték, a nőké igen. "


Meg a muci f_szodat azt...

2014. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát én az enyémet egy csokiért eladom. 27F (csak lányoknak)
2014. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők gyakrabban maradnak szüzek a saját döntésükből, vagyis mondják azt, hogy lett volna rá alkalmuk, de nem mentek bele.

A társkeresőkön például egyértelmű a férfitöbbség, valamint a nők a férfiak kezdeményezésére várnak ott is. A szórakozóhelyek hajnalra rendszerint elfiúsodnak... (a kitartó, hoppon maradt egyedek maradnak ott).

2014. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!