Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kitartsak vagy elmenjek?

Kitartsak vagy elmenjek?

Figyelt kérdés

Szóval, a gondom az, hogy nagyon szar volt a gyerekkorom, kezdem azzal, hogy nagyon szar helyen laktunk, tele cigányal, így alig voltak barátaim, kocsink nem volt. Aztán szinte minden férfi életében fontos szerepet játszik az apa, és hát nekem az sem volt, anyám miatt...

Illetve a legfőbb problémám, maga anyám volt, akinek problémái voltak az apjával, és emiatt elvált apámtól..., és hát ott maradtam én. Amíg kicsi voltam nem is volt probléma, csak miután mondjuk 15 éves lettem jöttek a problémák, mághozzá úgy hogy nem láttam kiutat. Az első hogy ezt komolyan mondom, és ez nagyon borzasztó volt, hogy megbüdösödtem, persze nem én... a lényeg hogy 6 éven keresztül tartott, és ezalatt teljesen magányossá váltam, barátokat nem szereztem csak a régiek maradtak meg. A második meg hogy anyámból előtörtek a régi dolgai, hogy nem bír a férfiakkal meglenni, és hát ki máson mint rajtam vezette le, én voltam a hibás, az is szar volt ha segítettem neki, az is ha nem... ment a lelki terror egész nap. Emiatt a számítógép elé menekültem, mert hogy az életemet iszonyat szarnak éreztem. Persze anyám amiatt is terrorizált. Be kell valljam hogy soha nem sírtam még eletemben annyit mint abban az időben, gyakran előfordult hogy egy esténként sírtam, volt hogy minen másnap... és más az öngyilkosságot terztem.


Azóta mególdodottam egy csomó problémámat. Nem vagyok büdös, elköltöztem anyámtól, megszakítottam vele a kapcsolatot, voltam pszichológusnál, most már jobban vagyok de nem jól, én pedig azt szeretnék, akarok.


Itt kezdődik az jelenlegi problémám.


Nem is tudom hol kezdjem, mert kínos. A sok problémából kifolyólag, nőkkel nem is nagyon beszélgettem, persze volt szerncsém két nagyon csodálatos lány baráthoz 1 évig, de facebookon, nem tudok kapcsolatot tartani, az annyira személytelen. Szóval nőkkel mostanában szinte alig van kapcsolatom, és természetesen szűz vagyok, de ezt nem is szégyenlem, tudom mit éltem átt, és tudom milyen nehéz volt. Ősszintén szólva nem is tudom miért írtam le ezt a sok dolgot magamról, de hátha segít a problémám megértésében. A lényeg hogy van-e értelme elmenni lányhoz(prostihoz) vagy várjak az igazira?

Egyáltalán van-e esélyem normális kapcsolatra?



2013. máj. 2. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább próbálj meg lányokkal ismerkedni, először csak barátkozási céllal és majd kialakul valami idővel, nyugi, ne görcsölj rá a dolgokra csak élvezd az életet :) hány éves vagy? a prosti szerintme nem jó ötlet, inkább tarts ki, majd jön egy lány aki szeret :)
2013. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hu!Hat eloszor is, buszke lehetsz magadra, hogy mindezekbol kitortel.Nagyon nagy vagy!!!Tenyleg.Nem mindenkinek sikerul...en azt mondom neked elso sorban, hogy felejcsd el azt a sok rosszat amit tett edesanyad, hiszen neki sem volt konnyu.Adj egy eselyt neki..

Masodszor, nem tudom, hogy hany eves vagyDe ami a lanyokat illeti, varj az igazira!Hagyd a prostikat, csak lelki serulteknek valo.ES TE NEM VAGY AZ.

Tudod, en amikor kiirom a kerdeseket s kapok ra valaszt, tulajdonkeppen gyis ugy csinalom ahogy akarom, s a valaszolok azok csak velemenyek...hat szerintem vedd figyelembe amiket irtam, s fogadd meg.Irhatsz nyugodtan privibe, ha tudok segitek.

Tovabbi szep estet...

..egy ismeretlen barat:)

2013. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok

még ezeket válaszoltam, nem tudom újra leírni őket, bocs, most szarul vagyok :(

mondjuk jól esett ami írtatok

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__4..

2013. máj. 2. 21:03
 4/4 anonim válasza:
2/3 vagyok.Tenyleg nem tetszik ez nekem.Neked nem pszihlogus kell.Neked nem kell mas csak harom dolog:anya, baratno, barat.A bratot bennem megtalalod, igerem ne csalodsz majd.
2013. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!