Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek a tárgyalásra, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a tárgyalásra, ahol a volt barátomat itélik el?

Figyelt kérdés

Röviden: a nyáron megismerkedtem egy sráccal, ő vlt az első nekem minden szempontból, de hazudott. Én már november óta sejtettem, de csak januárra vált biztossá, hogy nem az, aki volt. Akkor szakitottam vele, azóta rendszeresen beszéltünk március közepéig. Akkor hirtelen eltűnt, majd kiderült, hogy letartóztatták (olyan ügyért, amiért már ült egyszer). Ő nem tudja, hogy én tudom, hogy megint le van tartóztatva, és valószinűleg ismét éveket fog ülni.


Gondoltam, elmegyek a tárgyalására. Hogy miért, nem tudom. Azt mondom magamnak, hogy azért, mert le szeretém zárni, és hogy majd ne jöjjön évek múlva egy újabb hazugsággal. Egyszóval, hogy tudja meg, hogy tudom, mi történik vele.

De talán még rosszabbat csinálok. Nincs akitől tanácsot kérjek, kérlek segitsetek.

Köszönöm!


2013. ápr. 20. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Fúú, én többé látni sem bírnék egy ilyen alakot. Bár, lehet egyfajta elégtétel lenne, ha élesben láthatnád azt, hogy mit is szabnak ki rá. Lehet, hogy én is beülnék a tárgyalásra. Viszont utána felejtsd el egy életre. Az ilyenek semmire sem valók.

24N

2013. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom miért ül, nem ítélkezem, ismerőseim között is volt már ilyen, sőt ismerkedtem olyannal is aki éveket ült, ettől nem rossz emberek, mert ismerem őket, lényeg változtak,

oké, gondolom nem mondta el, ami érthető is részéről, azért annyira ismered, neki mi a rossz, én nem bántanám, ha nem kell, elég baja van így is, mert visszaesőként fogják elítélni, Te tudod, mert egy tárgyalás annyira, nem felemelő élmény N

2013. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elmesélte, hogy miért tette először. Azt, abban a formában ahogy elmesélte, akár igaz, akár nem, megértettem. Viszont most mindene megvolt. Volt rengeteg pénze (nem legális forrásból, de ezt is el lehet nézni, amennyiben felhasználja valami értelmes cél elkezdésében, és, ahogy te mondod, megváltozik), én segitettem volna neki jobb embernek lenni. De nem tudta értékelni... én sajnálom, mert sokkal nagyobb bűnözők vannak szabadlábon, és, milyen az élet, hogy a gyengébbeknek szerencséjük sincsen.

De az az igazság, hogy ő sem sajnált, semmilyen szempontból.

Nem a bosszú miatt akarok menni. Csak talán, hogy lássam. Úgy ahogy van, hogy tudatositsam, hogy mekkorat tévedtem, hogy lássa, ő is tévedett, és hogy ne keressen évek múlva, gondolván, hogy nem tudok én semmiről semmit, és bead valami kis mesét, és én visszafogadom.

2013. ápr. 20. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Te nyilván érzelmekkel mész oda, de más kívülállóként hideg fejjel biztos másképp fogja értelmezni a helyzetet, ezért jobb is ha elmész, mert legalább tudni fogod, hogy mit is érdemel igazából az illető( habár elég nehéz így látatlanba beszélni, mert az se mindegy hogy egy horgászbot lopásáért vagy gyilkosságért ítélnek el valakit)

igen, menj el. legalább véget vetsz mindennek, de a végén az illetőnek ne nagyon nézz a szemébe és ne beszélj vele, mert az összekavarhat mindent.

2013. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!