Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elvennétek a lánybarátotok...

Ti elvennétek a lánybarátotok szüzességét?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom.19 éves.Még nem volt barátja.Csinos szép lány.Egyetemre jár.

Kiskorom óta barátok vagyunk.Együtt jártunk suliba.Hétfőn viszont amikor nálam volt és beszélgettünk megkért,hogy vegyem el a szüzességét.Tudom,hogy többet érez mint barátság.De erről soha nem beszéltünk.Én sosem tudtam rá úgy nézni mint egy barátnőre vagy éppen szexpartnerre.Épp ezért ódzkodok az egésztől.Vagyis megtenném szívesen.De én nem érdemelném meg,hogy én legyek neki az első.Nem is szeretem.Nem tudom mit csináljak.


2013. dec. 19. 21:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%
Én baráttal vesztettem el. Annyiból én is megbántam hogy nem szerelemből, de ettől újra megtenném. Megbíztam bennem, nem okozott csalódást. Lehet te nem szereted de ő igen és talán ez a legfontosabb. A barátja vagy lehet hogy te nem szerelemből szereted, de "szereted". Meg már mióta megvan ez a kapcsolat. Ettől még szorosabb az egész ilyen lehet egy barátjával sem lesz. Tisztázd vele hogy csak egyszeri alkalom és utána semmi sem változik. Ha ehhez mérten tudjátok kezelni továbbra is a kapcsolatotok akkor nem lesz gond. Inkább te mint valaki más aki talán megbántja utána vagy csak kihasználja.
2013. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Csak sorjában...


hapcííííííííí

2013. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!