Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elvennétek a lánybarátotok...

Ti elvennétek a lánybarátotok szüzességét?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom.19 éves.Még nem volt barátja.Csinos szép lány.Egyetemre jár.

Kiskorom óta barátok vagyunk.Együtt jártunk suliba.Hétfőn viszont amikor nálam volt és beszélgettünk megkért,hogy vegyem el a szüzességét.Tudom,hogy többet érez mint barátság.De erről soha nem beszéltünk.Én sosem tudtam rá úgy nézni mint egy barátnőre vagy éppen szexpartnerre.Épp ezért ódzkodok az egésztől.Vagyis megtenném szívesen.De én nem érdemelném meg,hogy én legyek neki az első.Nem is szeretem.Nem tudom mit csináljak.


2013. dec. 19. 21:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor nem teszed meg, nem kell ezen ennyit agyalni. Megmondod neki ezt, hogy emiatt nem, ha megsértődik, nem is igaz barát.
2013. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha előre letisztázod vele, hogy részedről nincsenek komoly érzelmek az ő irányában és megérti akkor menj bele. Ha mindketten éretten kezelitek utána akkor nem látom át miért sérülne a lány lelke. Megkért rá és ennyi, egyszer úgyis elveszítené akkor már inkább vered mint egy olyan sráccal aki talán csak ki akarja használni.
2013. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%

Singularity-vel értek egyet.

én is magamban jobban bíztam mint valakiben aki ki tudja milyen pasas. Így biztosan az első neki nagyon jó élményként maradt meg.

2013. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Akkor csak az én agyamban zajlik le ez a hülye értékrendi vita?
2013. dec. 19. 21:43
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem tudod eldönteni? Most komolyan kiváncsi vagy pár hülyegyerek véleményére aki habzó szájjal rávágja, hogy meghúzná?...
2013. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

Nem hülye, a kérdésed nagyon is jogos.

Persze,hogy elgondolkodsz rajta. Én is megtettem.

Csak elmondtam, h. én miért döntöttem amellett, hogy igen, szívesen megteszem amit kér.

2013. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem.Én pont a Dowd és szingularity típusú korrekt emberek válaszára vártam.
2013. dec. 19. 21:46
 18/22 anonim ***** válasza:
hát igen,én sem b@s.znám meg,csak azért mert nem bír magával,leszarom,hogy néz ki...
2013. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Tisztellek téged haver!!! Ha ezt így megmondod a lánynak, biztos meg fogja érteni! Bíztasd, hogy egyszer lesz egy barátja, akinek megadhatja majd azt az örömöt, hogy ő vehesse el neki! :)
2013. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Megbeszélem vele és akkor eldöntöm mi lesz :)Köszönöm a segítséget.
2013. dec. 19. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!