Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elvennétek a lánybarátotok...

Ti elvennétek a lánybarátotok szüzességét?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom.19 éves.Még nem volt barátja.Csinos szép lány.Egyetemre jár.

Kiskorom óta barátok vagyunk.Együtt jártunk suliba.Hétfőn viszont amikor nálam volt és beszélgettünk megkért,hogy vegyem el a szüzességét.Tudom,hogy többet érez mint barátság.De erről soha nem beszéltünk.Én sosem tudtam rá úgy nézni mint egy barátnőre vagy éppen szexpartnerre.Épp ezért ódzkodok az egésztől.Vagyis megtenném szívesen.De én nem érdemelném meg,hogy én legyek neki az első.Nem is szeretem.Nem tudom mit csináljak.


2013. dec. 19. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
hülye lennél kihagyni :D
2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő szeret, így gondolom meg akar szerezni magának, mivel jó barátok vagytok, megbíz benned gondolom. Te is gondolom megbízol benne, de ha nem szereted és úgy érzed, hogy ezzel megbánnád majd utána, akkor ne tedd.
2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Végre egy igazi férfi,körülbelül a fiúk 85% megdöntené a lányt.
2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy ugyan úgy lennék, mint az első válaszoló, én tuti megdugnám :DDDDDDDDD
2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
ő kérte, tegyed
2013. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te döntésed. Szerintem elrontaná a barátságotok. Ő többet képzelene, később pedig fájna, a barátságotok is elveszhetne. Bár az is elképzelhető, hogy csak szexelni jártok össze egy darabig és úgy csináltok utána, mintha mi sem történt volna. Nehéz megmondani, hogy hogy fog reagálni a csajszi.

Ha megteszed, mindenképp tisztázd vele, hogy te soha nem néztél úgy rá és nem is akarsz tőle többet, viszont barátodnak tartod és fogod is.

2013. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
nem lesz olyan könnyű, előre szólok! nem nézed nőnek úgy nehéz.
2013. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem tenném.
2013. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Én megtettem annó.

Egyetlen oka volt, azon kívül, hogy többször megkért rá.

Nem bírtam volna elviselni, hogy visszautasítom, és egy fatökű meg ki tudja milyen fájdalmat okoz neki.


A barátságunk azóta szorosabb, a mai napig összejárunk, egy társaság vagyunk a férjével is.

2013. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

De nőnek nézem.Csak nem úgy akit megdugnék.Pont a barátság miatt!

Az indokát meg is értem.De nem is a barátságról van szó.Hanem arról,hogy én mindig a jót szerettem volna neki.Most ha akadna egy srác aki szívből szeretné akkor inkább ő legyen az első.Mint én aki csak a barátja vagyok.

2013. dec. 19. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!