Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Cikinek tartják azt a nők, ha...

Cikinek tartják azt a nők, ha egy pasi 23 évesen szűz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
A kérdések adottak. Ha valaki szűz, az miért baj? Hisz ez azt jelenthetné, hogy az igazira várok, A nőre. Nem csak egyre a sok közül. Miért jobb az, ha valaki lepedőakrobata és átment egy csomó nőn? Hisz úgysem lehetne benne megbízni.

2013. nov. 23. 22:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

"Persze mert a szex olyan nehéz dolog, okvetlen gyakorolni kell előtte, mert nem létezik olyan ,hogy szerelmesen felfedezni a másikat, beszélgetni mit kívánna, ráérezni.Á nem, a szex csakis szar lehet kezdetben és félni kell , hogy dob a másik, mert a férfiaknak kötelező tapasztalattal rendelkezni, különben jaj nekik...

Úgy bírom az ilyen korlátolt gondolkodású embereket."



Nem a gondolkodás korlátolt. Amit írsz, az teljesen rendben van, de két dolog van:


1. a nők azt szeretik, ha a férfi erősebb, tapasztaltabb, nem csak itt, hanem az élet más területein is. Ha lehet rá támaszkodni. Nem hiszem, hogy egy bizonytalan srác nagyon lelkesítené a lányokat az ágyban


2. amiket írtál, azok be is jönnek... a nőfalóknak. De ez a férfiak csak egy kis százaléka. Vannak olyan fiúk, akik maguktól egyszerűen nem keltik fel a nők figyelmét, mintha ott se lennének. Vagy fizikai hátrány miatt, vagy, mert mondjuk valami komplexusuk van, vagy mert egyszerűen nem voltak nagy, korán fejlődő királyok 15 évesen, vagy valami más miatt nem tanultak meg a csajokkal bánni. Ezeknek nehéz dolguk van. Кvrva jól hangzik, hogy a szex mennyire szép dolog, ha együtt fedezzük fel egymás testét, meg testi-lelki intimitás, meg a szüzesség elvesztése úgy történik, hogy az jó emléket hagyjon (tehát ne prostival), csak odáig el is kell jutni. És egy tapasztalatlan srácnak ez qrva nehéz. Nem mindenki képes magától az intimitásra.

2013. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

"Á nem, a szex csakis szar lehet kezdetben és félni kell , hogy dob a másik, mert a férfiaknak kötelező tapasztalattal rendelkezni, különben jaj nekik... "


Nem érdekel, mit mondasz, a gyakorlatban egyszerűen úgy működik, hogy a férfi nem lehet gyenge, ügyetlen mert azt a nők utálják. Ez van.

2013. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"1. a nők azt szeretik, ha a férfi erősebb, tapasztaltabb, nem csak itt, hanem az élet más területein is. Ha lehet rá támaszkodni. Nem hiszem, hogy egy bizonytalan srác nagyon lelkesítené a lányokat az ágyban "

Hogy te miket hiszel az egyéni dolgod, nyilatkozz a saját nevedben, ne buta általánosításokban!

De úgy is túl korlátolt vagy felfogni ,hogy a dolgok másképp is működhetnek mint a kis beszűkült világodban, engem sem érdekelnek a baromságaid, nekem működik amit mondok, megéltem, tapasztaltam, innentől le vagy ejtve.Többet nem válaszolok ilyen primitív embernek.

2013. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

"Korlátolt", "baromságaid", "le vagy ejtve"...



És még én vagyok a primitív?

2013. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!