Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Cikinek tartják azt a nők, ha...

Cikinek tartják azt a nők, ha egy pasi 23 évesen szűz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
A kérdések adottak. Ha valaki szűz, az miért baj? Hisz ez azt jelenthetné, hogy az igazira várok, A nőre. Nem csak egyre a sok közül. Miért jobb az, ha valaki lepedőakrobata és átment egy csomó nőn? Hisz úgysem lehetne benne megbízni.

2013. nov. 23. 22:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a kereső is adott...
2013. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Noydra ***** válasza:
0%

Mert (teljes joggal) azt gondolják, hogy probléma van veled agyilag, ha eddig soha nem kerültél közel lányhoz...

Mivel az emberek nagy része ennyi idő alatt sokkal tovább tart. Evvan...

2013. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Bezzeg a nők meg siránkozhatnak, ha ennyi idősen szűzek.. Nagyon elszálltak...
2013. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert ki mondja,hogy ciki?Aki azt mondja az gyökér.Nem feltétlenül kell mindenkinek a mai gyökereket példának venni,akik 14 évesen dugnak össze-vissza részegen,aztán azt hiszik,hogy övék a világ,csak mert pelyhedzik a p*csüknél a szőr.
2013. nov. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

De a nők azért szüzek, mert a szűz fiúkkal nem akarják együtt elveszíteni, a skalpvadászokban nekik nem akarják elvenni vagy ha igen, akkor nem bíznak bennük annyira, hogy odaadják nekik, a maradék meg foglalt vagy nem tekintenek rájuk férfiként.


A férfiaknak pedig nagyon minimális része az, aki azért szűz ennyi idősen, mert válogatós és az igazira vár.


A többség lúzer. Kár szépíteni. Én is az vagyok 27 éves szűzként és eddig akármennyit megismertem az szintén egy lúzer, mint én.

2013. nov. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Csak az idióta nők tartják cikinek, velük nem is kell foglalkozni!
2013. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Noydra: Én csak az igazit keresem. Nem tudom, miért olyan hihetetlen ez. Sokszor összejöhetett volna már, de nem éreztem azt, hogy vele vagy vele kéne összejönnöm.
2013. nov. 24. 10:50
 8/24 anonim ***** válasza:
Elég jól gondolkozol én is ilyen vagyok! :) Nekem voltak lelki problémáim és kissé későn érő típus is vagyok nekem is volt egy pár lehetőségem, de valahogy nem éreztem vonzalmat. Volt olyan időszak amikor nagyon zavart, hogy szűz vagyok, nagyon rágörcsöltem erre, el is akartam menni prostihoz, de rájöttem, hogy minek kell emiatt idegeskednem amikor inkább magamat teszem tönkre. Most azért menjek el prostihoz, mert a társadalom szerint ciki, hogy nem voltam nővel? Grat aki így gondolkozik! Inkább fejlesztem tovább magam, és keresek tovább egy megfelelő nőt! Amelyik nő ezt cikinek tartja, azt le kell szarni és keresni kell egy jobbat! A múltat meg nem lehet megváltoztatni, ha valaki huszon évesen szűz akkor huszon évesen szűz majd talál ő is magának kapcsolatot, feltéve akkor ha nem idegeskedik ezen, mert az mindenkit csak hátráltat! 23/F
2013. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

23/F vagyok és szűz és szerintem k***a gáz

17-19 éves korban a legoptimálisabb túl lenni rajta úgy hiszem, mert nem vagy már sem gyerek sem túl öreg jó esetben van már normálisabb kapcsolatod akkor valakivel...

de 23 évesen még nem csinálni, főleg fiú létedre, k***a gáz öcsém, én már csak tudom!

Ha meg egy csaj lenne szűz ennyi évesen... akkor az apácának készül (vagy ilyen borzalmas)... de majd valami macsó h*lyegyerek megdöngetni, mert a normális csávót úgyis elküldi a fenébe.

na ezt gondolom én! :)

2013. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar akkor menj el prostizni ilyen egyszerű! Azt tudom, hogy 20-n felül kevés a szűz lány, de ha tud szeretni akkor nem zavarna, hogy több pasival volt előttem, és gondolom némely csaj azt se bánná, ha neki én lennék az első, csak nem azzal kell kezdeni a beszélgetést, hogy szűz vagyok, azt ráér később felhozni! Legyetek már pozitívabbak!
2013. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!