Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Cikinek tartják azt a nők, ha...

Cikinek tartják azt a nők, ha egy pasi 23 évesen szűz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
A kérdések adottak. Ha valaki szűz, az miért baj? Hisz ez azt jelenthetné, hogy az igazira várok, A nőre. Nem csak egyre a sok közül. Miért jobb az, ha valaki lepedőakrobata és átment egy csomó nőn? Hisz úgysem lehetne benne megbízni.

2013. nov. 23. 22:52
1 2 3
 11/24 Noydra ***** válasza:

Ez így szép es jó, hogy várjátok az igazit.

Csak az a baj, hogy ez az élet nem mesevilág.


Nem én vagyok az, aki ezt cikinek tartja, elhiszem, hogy vannak olyan esetek, amikor nem tehet róla nagyrészben az illető.


De ez egy olyan világ, ahol ezért kapásból elítélhetnek, mert a legtöbb 20on felüli szűz valóban nem 100as (sajnálom ezek az én tapasztalataim).


Szóval elég nehéz dolgod lesz ennyi idősen igazit keresni, mert kevés a normális csaj, aki nem nézi ezt.:/

2013. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ezért nem azzal kell kezdeni, hogy "Szia Pistike vagyok és még szűz!" Ezért írtam, hogy ezt ráér később felhozni. Le kell sz.rni mit gondol a világ a saját gondolataid sokkal fontosabbak, nem minden ember egyforma, mind a nők mind a férfiak egy idő után megváltoznak. Nem azt mondom, hogy az igazit keresem, mert így nem jó előre tervezni, hanem ha meglesz kettőnk közötti szimpátia akkor kialakulhat kapcsolat, ami komoly is lehet. Nem kell túl bonyolítani, ne essetek bele abba a csapdába amiben sokáig benne voltam!
2013. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
8%

"A kérdések adottak. Ha valaki szűz, az miért baj? Hisz ez azt jelenthetné, hogy az igazira várok, A nőre. "


Jelenthetné, de nem azt jelenti. Ez a nő esetében lehetne magyarázat, de a férfi nem így működik. Biztos ismered azt a lakatos mondást. Nos, lehet, hogy kissé sértő, de tulajdonképpen ez az igazság. Hülyeség azt gondolni, hogy a férfiak úgy vannak beprogramozva, hogy várjanak az igazira: a férfi célja az, hogy minél több partnere legyen, minél több helyre hintse el a magjait, amik elképesztő számban termelődnek, és ezért folyamatosan arra ingerlik, hogy próbálkozzon; a nő ellenben nem a mennyiségre, hanem a minőségre megy, az ő feladata az, hogy kiválassza a sokból a legjobbat. Neki több ugyanis a vesztenivalója (terhesség), és neki összesen 1 petesejtje érik meg havonta. A férfinak meg egy ejakuláció során kimegy 300 millió.



Miért mondom ezeket? Mert Emiatt más a stratégiánk. Férfiak nem szoktak szűzként az igazira várni. Szerintem egyébként ezzel te is tisztában vagy, és ezt utólag magyaráztad be magadnak, hogy racionalizáld a kudarcodat.

2013. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember másként gondolkodik! Szerintem hülyeség az amit leírtál, de ha így gondolkozol akkor oké! Nem minden férfi vágyik arra, hogy minél több nővel lefeküdjön. Ne általánosítsunk!
2013. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha az igazira vársz az nagyon jó, én örülnék ilyen férfinak, de amúgy pont nemrég szakítottam meg a kapcsolatot egy 23 éves szűzzel, aki annyira defektes volt lelkileg és totál alkalmatlan kapcsolatra, hogy még mindig nem térek magamhoz az iszonyattól amit érzek, pedig kedves, normálisnak tűnt az elején.Persze nem volt semmi köztünk, nagyon elővigyázatos vagyok nagyon és én tényleg kiismerem a jövendőbelimet mielőtt bármi is lenne, tanulságnak minden esetre jó volt.

24l

2013. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

"Minden ember másként gondolkodik! Szerintem hülyeség az amit leírtál, de ha így gondolkozol akkor oké! Nem minden férfi vágyik arra, hogy minél több nővel lefeküdjön. Ne általánosítsunk!"



Tipikus női ellenérv. Ezek a rideg tények olyan szárazak, ugye? De hiába, a biológiai adottságaink alól nem bújhatunk ki. Erre jó példa az, hogy akármennyit mondják a nők, hogy nekik "megbízható, érzelmes, aranyos" fiú kell, az ilyenek valójában sosem kellenek nekik, csak a dominanciát sugárzó férfiak. Vagyis az ösztöneik után mennek, akár csak mi. Ez van, törődj bele.

2013. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nő vagyok? Nem találkoztál még olyan férfivel, aki várja az igazit, vagy egy olyannal aki évekig csak egy nővel van? Erre az aranyos, érzelmes szövegre csak azt tudom mondani, hogy önmeghazudtolás az egész, amibe egyszer én is beleestem!
2013. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Előző nem érdemes válaszolgatni egy ilyen önigazult baromnak , vergődjön csak a hülyeségében!
2013. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
0%

Az igazi Nő is csak egy a sok közül. Ne a tökéletességet keresd. A Nőnek Férfi kell, aki tudja mikor hova nyúljon.

Képzeld el, hogy milyen sz.r lesz, ha valójában megtalálod álmaid Nőjét, és annyira rossz lesz az elején a szex, hogy később már alig fog kívánni, akármit csinálsz.... Elmegy tőled a kedve, nem kíván majd. És csak azért marad veled, mert jaj te milyen rendes vagy, de közben másra vágyik. És egy Nőnek vannak vágyai, amit ha elnyom, nyűgös lesz. Még a legkedvesebb legaranyosabb lány is lehet emiatt frusztrált. Szóval menj, szerezz tapasztalatot, hogy az igazinak ne okozz csalódást, és meg tudd tartani. Nem kell átmenni "csomó nőn" elég ha egyet kettőt döngetsz, de azt sokáig, rendszeresen.

2013. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze mert a szex olyan nehéz dolog, okvetlen gyakorolni kell előtte, mert nem létezik olyan ,hogy szerelmesen felfedezni a másikat, beszélgetni mit kívánna, ráérezni.Á nem, a szex csakis szar lehet kezdetben és félni kell , hogy dob a másik, mert a férfiaknak kötelező tapasztalattal rendelkezni, különben jaj nekik...

Úgy bírom az ilyen korlátolt gondolkodású embereket.

2013. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!