Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg nagyon fáj az első...

Tényleg nagyon fáj az első alkalom?

Figyelt kérdés

A barátommal már készülünk az elsőre, viszont félek tőle hogy fájni fog...Barátnőim közül sokan mondják hogy fájdalmas az első..Tényleg így van, vagy kibírható? (lehetőleg lányok válaszát várom)

16/L



2013. nov. 20. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként volt alkalmam néhány szűz lányt feloldani eme szentséges ajándék alól, 2/3-uknak fájt, 1/3-nak nem.
2013. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kibírható. Nekem inkább az volt a fájdalmas, hogy annak adtam oda a szüzességem, aki meg sem érdemelte. Én is 16 voltam, amikor ez történt, és sajnos nem vettem észre, mekkora hibát követek el ezzel. Egy életen át elkísér az emléke. Tiszta szívemből kívánom, hogy téged szeressen az a fiú és ne csalódj benne soha!

L/23

2013. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagy brévdl biztosan
2013. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a fiú ügyes kellemetlen, nem kötelezően fáj nagyon :)))
2013. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én legelőször sajnos olyannal feküdtem le, akinek nagy volt és nem is törődött velem annyira. Nekem rettenetesen fájt.

Nem akarlak megijeszteni, ez csak saját tapasztalat, de remélem, hogy szerencsésebben jársz, mint én.

2013. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csela válasza:
100%
Minel tobbet pettingeltek annal kevesbe fog fajni. Egy teljesen erintettlen lanynak mindig jobban faj.
2013. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
én 15éves voltam..nem fáj annyira és még nem halt bele senki..kicsit fáj de túl lehet élni..és ha a partnered megértő és szeret akkor mindegy mennyire fáj mert ott van veled és segit mindenben :) Énis nagyon féltem...de nem kell :)
2014. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!