Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy srác meddig számít szűznek?

Egy srác meddig számít szűznek?

Figyelt kérdés
Hogy van ez? Mondjuk ha egy csaj csupán,kiveri a srácnak vagy csak leszopja az a srác már nem számít szűznek vagy csak akkor nem számít szűznek ha meg is dugja a csajt?

2013. nov. 7. 12:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De szerintem is addig míg a srác nem dugja meg a csajt addig szűz hiába szopta le a csaj!!
2013. nov. 7. 13:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak ha elölről ÉS hátulról is megrakott már egy CSAJT. Vagy rápriccolt a nunira. Ha csak memutatta neki a suncit az nem ér.
2013. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A szűzesség többféle módon létezik. Amíg a srác nem nyúlt nőhöz erotikus módon, addig minden értelemben szűz. Ha Nővel közösült, de pasival nem, akkor normálisan nem szűz, ha pasival is volt, akkor homo sem szűz.


Van a szerszámnak szűzessége, lásd lányoknál szűzhártya. És van szűzies viselkedés.

A szűzies viselkedés elkezd leépülni már pettingeléstől is.

Tehát ha így nézzük, az orális szextől sem annyira szűz, mint a bigott vallásos srác, aki még házasság után sem meri megcsókolni a feleségét.

Az én véleményem szerint a lány is, és a fiú is akkor veszti el a szűzességét, ha 1. a párja viselkedésének következtében elélvez. 2. pénisz a vaginájába illetve análjába hatol.

A teljes szűzesség elvesztése szerintem akkor van meg, ha az 1. illetve 2. egyszerre történik meg.

Azaz a vaginába, vagy az análba élvez (ömlik a sperma, a csúcshatással).

2013. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló a kérdésre a válasz. a fütykösöd mereven be kell dugni a lány nunijába. Ha bent van, már nem vagy szűz. Ha el is élveztél benne, akkor már férfi vagy a javából :-)
2014. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!