Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vezessem rá a barátomat?

Hogyan vezessem rá a barátomat?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyunk, de még nem feküdtünk le. Volt alkalom amikor már majdnem megtörtént, de a barátom mindig lelankadt, ideges lett és hiába nyugtatgattam és próbáltam izgalmi állapotba hozni, sehogy sem sikerült. Leszopni leszoktam, van, hogy ki is verem neki, szóval ha esetleg "neki esek" csak azt hiszi, hogy ennyi lenne az egész. De valahogy ha kimondom, hogy x. napon le szeretnék veled feküdni, elvenné a varázsát, és félek, hogy rágörcsölne megint. De tudom,hogy ő is szeretné, csak már elment az önbizalma ezzel kapcsolatban, hiába erősítettem meg benne, hogy ő tökéletes nekem és ilyenért nem haragszom rá.

17/L


2013. nov. 6. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mondd neki:

,,gyere te csődör állat teeeee...

mutasd meg ki az a férfiállat akinek a tulajdona vagyok!

tégy a magadévá!!''

én beindulnék tőle :)

amúgy szerintem próbáld meg hogy lefekteted, lesz*pod, nem várod meg hogy elmenjen, azt mondod neki hogy hú most nyalj gyorsan és mielőtt felülne lassan felcsúszol az arca felé, ezalatt összeérinted a dolgokat és már is elkezdted ''hozzászokítani'' a testhelyzethez.

2013. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne jelentsd be neki.. Csak sodródjatok az árral.
2013. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!