Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vezessem rá a barátomat...

Hogyan vezessem rá a barátomat hogy én már készenállok rá?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve együtt vagyunk a barátommal. Nagyon szeretjük egymást és minden nagyon jól működik kettőnk között de mégsem lép annak érdekében hogy megtörténjen a dolog. 18 évesek vagyunk ami engem nem érdekel, mert úgy gondolom, hogy ez nem kor függvénye. Sok ismerősünk cikizett minket mikor egy hónap után még nem feküdt le velem, de azt mondta, nem érdekli, akkor akarja amikor én. Pettingelni szoktunk és sokszor lett volna már alkalmunk többre is (üres lakás, közös nyaralás) mégse történt semmi. Viszont én már úgy érzem hogy történhetne több is, de nem tudom hogy elmondani neki. Nincs ennek egyszerűbb módja mint hogy elmondjam neki? előre is köszönöm a válaszokat.
2008. szept. 13. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztosan arra vár, hogy Te jelezd, és biztosan örülni fog! Vagy mondd, hogy mit szeretnél, vagy petting közben jelezd a viselkedéseddel! Vagy vesd fel a fogamzásgátlás kérdését, abból is simán rá fog jönni, mi a helyzet!
2008. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem elég ha készülsz egy óvszerrel és a következő pettingelésnél egyszerűen továbbmész. Valószínűleg nem fog ellenkezni.
2008. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy a legjobb módja, ha már említetted, hogy pettingelés is volt...egyszerűen csak annyi, hogyha újra csináljátok,tovább kell vinned a dolgot, rávezetni a dolgokra, aztán már úgyis annyira fel lesztek turbózva, hogy le se fogtok tudni állni, amig meg nem történt a dolog. Vagy, ha másképp nem megy akkor mond el neki, hogy kész vagy rá, ne félj erről beszélni, nincs ebben semmi rossz, hidd el.

Az meg hogy 18 évesek vagytok...és???

Örüljetek neki hogy még nem történt meg...sztem sokkal cikibb ha valaki 14-15 évesen már túl van rajta, mert úgye ilyen is van.Azt sem tudják mi fán terem csak csinálják mert azt hiszik ettől felnőttek lesznek, na ez nem így működik, ti vagytok már olyan korban hogy fel tudjátok fogni miről is szól a dolog, én egyébként 17 voltam amikor először történt és két hónap után.

Nem az a lényeg mások mit mondanak rátok, ti élitek meg a kapcsolatotokat nem azok aki nincsenek benne és negaítv véleményeket formálnak. Jah és sok sikert. :)

2008. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Odamész hozzá és megmondod. Nálunk srácoknál tök fölösleges a mindenféle utalgatás, rávezetés, megmondod és megértjük, sőt, ennek még pöttyett örülünk is :P

Mi egyszerűbb léenne annál, h odamész és megmondod? Írj egy sms-t.

2008. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem habár te tudon én a helyedbe odadobnák neki egy óvszert a pettingelés után :D hidd el máris rájön mi a helyzet :D
2008. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ismerős probléma..nálunk is ez volt:D másfél után feküdtünk le, a barátom nagyon megértő volt tudtam h bármennyit várna rám....és sose erőltette amit ennyi idő után kezdtem zokonvenni:Dugyh amikro elterveztem hogy most szeretném akkor egyszerűen petting közben nem hagytam hogy elélvezzek mindig az utolsó pillantaban abbahagyattam vele..beletellet egy kis időben de felfogta hogy mit szeretnék és már huzta is a gumit:D
2008. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!