Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vezessem rá a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá a szép lassan egy jó barátomat, hogy bejön a legjobb haverja?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy srácot,most nevezzük Pistának. Elég jóba lettünk,sokat lógunk együtt. Még az eleje felé el is hívott randizni,de nemet mondtam,mondtam hogy legyünk inkább csak barátok,mert én nem érzek iránta semmit. Azt mondta nem gáz,legyünk barátok. Azóta is együtt lógunk,mint barátok,rengeteget nevetünk,stb. Most megismertem a legjobb haverját(Gézát) is,aki már régebben is bejött nekem,ezt mondtam is Pistának,de személyesen csak most láttam először. Géza is érdeklődött felőlem,beszélgettünk,nagyon szimpatikus. :) Vele szívesen randiznék... De ez így most elég hülyén jön ki. Szép lassan rá szeretném vezetni Pistát, hogy nekem Géza jön be. Hogy csináljam? Elég érzékeny srác,és így is romokban az önbizalma. Nem akarom hogy hirtelen robbanjon a bomba, hogy a haverja mindenben jobb nála... De nem tehetek róla, nekem már előtte is bejött Géza, és nagyon ritka az olyan srác, aki nekem tetszik...ráadásul úgy érzem én is tetszem Gézának, legalábbis a közeledéséből erre következtetek.

19/L


2013. okt. 28. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hahaha, mekkora szopás, Pisti!
2013. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl sok barátok köztet néztél
2013. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez az a történet megint amikor egy RI BANC tönkre tesz egy jó haveri kapcsolatot. Gratulálok!!

(taps-taps)

2013. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy szép barátság végét jelented.
2013. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó,növeljétek még a bűntudatot bennem... néha önzőnek kell lenni,hogy boldogok lehessünk. Lehet Ő életem szerelme..akkor mivan?
2013. okt. 29. 00:43
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
biztos, hogy nem ő!ne ceszd szét a barátságukat ri.banc
2013. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Balanus_concavus ***** válasza:

[link]


Egyébként meg hagyd ki Pistát, ne vond őt bele a "játszmába", közelíts egyből Gézura. Így talán nem fogja annyira azt érezni, hogy egy ócska tricikli páratlan kereke.

2013. okt. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, ne Pistán keresztül intézd.
2013. okt. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szegény Pisti
2013. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebből verekedés lesz.
2013. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!