Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy utalgathatnék még rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utalgathatnék még rá, hogy bejön nekem? A legjobb fiúbarátomról van szó.

Figyelt kérdés

1-2 hónapja ismertem meg közelebbről, és azóta majdnem minden nap találkozunk, nagyon jól elvagyunk egymással, és iszonyat jól érzem magam vaele.:) Gyakran veszek észre olyanokat, h pl. megfogja vmi ürüggyel a kezemet, vagy pl ha hideg van felkínálja a pulcsiját, már hívott meg fagyira, próbál mindig a közelemben lenni, stb stb. A barátságunk egyre csak mélyül, de nem lép... csak jeleket ad. Nem tudhatom h akar-e vmit - biztosra nem. Milyen jeleket tudnék neki adni, h én szívesen lennék neki több mint barát? általában buszon meg suliban találkozunk:)+buszmegállóban,ilyenkor együtt megyünk az abc-be:D

17/L (Ő is 17/F)


2010. máj. 17. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem fog lépni ha nemutasítod vissza a jeleket:D

te is adj jeleket pl én csináltam olyat 1x mikor ültünk egymás mellet h "kibirod a 7 fogást" bejön :D:D

2010. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj neki egy verset, és rakj bele 1-2 poént. Értékelni fogja.
2010. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt a 7fogásosat már ő csinálta velem:D:D
2010. máj. 17. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
puszild meg ;) abból csak sejt valamit..
2010. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

térdelj le elé és nézz fel rá bociszemekkel


ha ettől nem indul be rád akkor nem is fog

2010. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:02 az én kérdésemből vetted :D eggyel lejjebb :D
2010. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néha érintsd meg őt te is. Mosolyogj sokat. Mikor jól érzed magad vele, ezt ne félj közölni a fiúval. Ha kapsz tőle valamilyen ajándékot öleld meg, akár pár percig is tarthat az ölelés, majd egy cuppanós puszi.

Mond el, hogy rég jártál moziban. Bizotsan elív majd. Ha sötétben, de akár világosban sétáltok, meg foghatod a kezét, ...

Persze várhatsz törelmesen, míg ő lép, de az hosszabb ideig fog tartani.

29/F

2010. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. ...türelmesen... :)
2010. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!