Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb barátoddal járnál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátoddal járnál, ha bejön?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek a legjobb barátja vagyok. Én szerelmes lettem belé, ő tudja. Neki is bejövök testileg, és jól is érzi magát velem, kettesben is. Régen kavartunk, de nem lett semmi úgy alakult. Most meg azért nem akar összejönni velem, mert, hogy szakításunk után már nem lennénk barátok. Ez indok szerintetek??? Mert nem tudom tudok-e csak barátja lenni tovább.:S
2011. febr. 3. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom hímnemű, én is az vagyok, tehát a válaszom nem.
2011. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb csaj :D meg tudlak érteni :D ugyan akkor én minden exemle ki jövök :D van akivel jobban mint mikor jártunk XD nem tudom miért lehet mert nem úgy van vége félre qrtam stb :D


19F

2011. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!