Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmeddel töltött idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmeddel töltött idő miben különbözik a legjobb barátoddal töltött időtől? (persze szexet leszámítva)

Figyelt kérdés
Nem voltam már párkapcs-ban, ezért nem tudom. Az miben más, mintha simán barátok lennétek? Ilyen programokat illetően, meg ilyesmi...
2010. jún. 5. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogy nem arról beszélgetünk, hogy melyik pasi/csaj mennyire jól néz ki. ;)

Egyébként az elején egy szerelemben kicsit zárkózottabb az ember, mint egy nagyon jó barátságban. Programokat illetően nem muszáj túl nagy különbségnek lenni, bár a szerelmes filmek nézése a léegjobb baráttal kicsit fura lenne. :D

2010. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha a legjobb barátról van szó, akkor az nálam legjobb barátnő, szóval elég sok mindenben különbözik. Vele olyan csajos dolgokat csinálunk, a párommal azért elég érdekes lenne xD

Ha meg legjobb fiúbarátról van szó... A legjobb fiúbarátom jó pár évvel idősebb nálam, és elég művelt és értelmes ember, szóval vele nagyon jó komoly beszélgetéseket tartunk, meg mindketten művészlelkek vagyunk, szóval szoktunk közösen rajzolni, festeni.


De egyik barátommal se bújok össze például filmezés közben, nem sétálunk kézen fogva, és egyéb olyan dolgok, amiből meg lehet különböztetni hogy az adott két ember egy pár-e vagy nem.

17L

2010. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor egy baráttal/barátnővel vagyok, nem érzem azt a heves vonzódást, amit a szerelmem iránt. Egy szerelemben földöntúli boldogsággal tölt el minden olyan jel a másiktól, ami arra irányul, hogy szeret engem, és hogy fontos vagyok neki. Maga a csók is egy külön világ. Mindegy, hogy hol vagyunk és mit csinálunk, le sem tudjuk venni a szemünket egymásról és mindig azon vagyunk, hogy egymáshoz érjünk. Áhh, ezt nem lehet leírni...majd rájösz:)
2010. jún. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!