Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vezessem rá a barátomat?

Hogyan vezessem rá a barátomat?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyunk, de még nem feküdtünk le. Volt alkalom amikor már majdnem megtörtént, de a barátom mindig lelankadt, ideges lett és hiába nyugtatgattam és próbáltam izgalmi állapotba hozni, sehogy sem sikerült. Leszopni leszoktam, van, hogy ki is verem neki, szóval ha esetleg "neki esek" csak azt hiszi, hogy ennyi lenne az egész. De valahogy ha kimondom, hogy x. napon le szeretnék veled feküdni, elvenné a varázsát, és félek, hogy rágörcsölne megint. De tudom,hogy ő is szeretné, csak már elment az önbizalma ezzel kapcsolatban, hiába erősítettem meg benne, hogy ő tökéletes nekem és ilyenért nem haragszom rá.

17/L


2013. nov. 6. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hm, kicsit túlhúztátok ezt a 1,5 évet szex nélkül. Meglehet ez tesz be neki rendszeresen. Próbáld spontán elkapni továbbra is és a szexről még csak ne is beszélj, csak hagyd megtörténni a dolgot, de persze vegyél részt gondosan továbbra is a srác felizgatásában! Lazán, spontán módon!
2013. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha közölnéd vele,hogy itt az ideje?Ennyi ideig együtt voltatok és ennyit képtelen vagy közölni?
2013. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.:Köszönöm.

2: félek, hogy akkoris túlreagálná és megint ez lenne...szeretném ha úgy érezné, hogy semmi nyomás nincs rajta.

2013. nov. 6. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, az a gond hogy ha tudja előre hogy mikor akartok lefeküdni nyilván ideges lesz tőle, mert fél hogy nem lesz neked elég jó, vagy nem tudom.

Ha még szűz a barátod akkor érthető is ez a kis félelem, de ha nem akkor is valamennyire mert nekem az első szex nem volt olyan jó, a csaj is rátett egy lapáttal hogy ne legyen önbizalmam.

Én amikor a barátnőmmel lefeküdtem akkor nem görcsöltem szerencsére bár amikor már javában felizgultunk akkor volt bennem egy kis félelem de tudtam hogy ha hátrálok akkor valószínű sosem fog javulni, így megtörtént a dolog mindkettőnknek jó volt, és azóta nem félek ettől.

Persze először paráztam amikor szó volt arról hogy le kéne feküdnünk de valahogy vártam is rá.

A barátoddal azt kéne csinálnod hogy egy napon amikor nem is gondol rá, akkor próbáld meg rávezetni erre, ne mondd neki csak hozd izgalomba és ha ő neki nem nagyon megy, vagy csak fél akkor próbáld rávezetni te lépjél ha ő nem mer, de ha igazán nem akarja akkor ne erőltesd, de próbáld megpuszilgatni simogatni, nyugtatni, attól talán könnyebb lesz neki, és légy vele nagyon kedves, és nagyon megértő.

2013. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor még nagyobb lesz ha hirtelen teljesítenie kell.Hidd el az talán még rosszabb.

Kérd meg,hogy pettingeljenek de hozzon gumit ha annyira bele jöttök akkor megtörténhessen

2013. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindketten szüzek vagyunk, pettingelni mindig szoktunk mikor találkozunk és a pettingből szeretném valahogy rávezetni.

Tudom, ha spontán történne kevésbé lenne feszült, de valahogy sosem jutunk el a szexig, pedig néha nagyon-nagyon közel vagyunk, de olyankor lehúz magáról, vagy ő jön fölém és mindent csinálunk csak nem szexelünk.

2013. nov. 6. 19:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Vedd elő a gumit húzd a farkára és ülj rá.
2013. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek, így nem lenne értelme a gumihasználatnak
2013. nov. 6. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Istenem tinik -.-

kötözd ki vagy mit tudom én.Ha ilyen töketlen

2013. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
le ne szedáljam esetleg?
2013. nov. 6. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!