Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az arab lányok tényleg 9-12...

Az arab lányok tényleg 9-12 évesen veszítik el a szüzességüket? Tudom, hogy akkor már általában férjhez vannak adva, de ez nem beteges/korai egy picit?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 20:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

"a 8 éves kislány halála kapcsán megírták...gyerekként férjhez adják őket, de a férjük csak akkor közösülhet velük, ha elég érettek - tehát normál esetben nem 9-12 évesen"


Ugyanakkor a házasságon belüli erőszak kategória ismeretlen náluk, szóval ha a férfi mégis úgy dönt, hogy ő elhálja ezt a házasságot, akkor az senkit sem érdekel, hogy a lány esetleg még nem érezte magát teljesen késznek erre.

2013. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11.

a kérdés arra vonatkozott, hogy akkor veszítik-e el a szüzességüket

én arra utaltam, hogy a házasságkötés és a szüzesség elvesztése nem egyidőben történik és nem feltétlenül gyerekként


egyébként meg a világ és a megítélésünk változott meg, régen is korán adták férjhez a lányokat, akik korán szültek, onnantól, hogy 12-14 évesen megjött a menzeszük, már szülhettek

2013. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, Afrikában nagy divat 8 éves kortól férjhez adni a lányokat. Vannak szervezetek meg alapítványok, akik inkább "felvásárolják" ezeket a gyerekeket. Adakozzatok nekik, ha tehetitek!
2013. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Az afrikaiak először dolgozzanak!!
2013. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14# te miről beszélsz?
2013. okt. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "felvásárolják" a gyerekeket? Fogják, és el is viszik onnan őket? Azt hogy? Vagy csak kifizetik a felajánlott hozományt a lányos családnak? És mi garantálja, hogy legközelebb nem adják el egy másik pasinak a gyereket?
2013. okt. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, megveszik őket a szüleiktől, többet ajánlanak, mint a leendőbeli férj. Afrikában nem nehéz őket túllicitálni. A garancia az, h ezek bejegyzett, ellenőrzött, európai vagy amerikai jótékonysági szervezetek, mint pl a Babtista Szeretetszolgálat meg ilyenek.
2013. okt. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

India kapcsán láttam egy dokumentumfilmet a gyerekházasságokról. Ott is kb ilyen korban házasítják őket össze, de 16 éves korukig nem költöznek össze, és nem hálják el a házasságot.

De a törvény elméletileg akkor is tiltja Indiában. Csak a nagyon elmaradott területeken nem igazán tudja felvenni a törvény szava a hagyományokkal a versenyt.

2013. okt. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat, azert ne gondoljatok, hogy ez a nagy atlag. Vagy en mozgok tul jo korokben :D Szerintem ez a jelenseg inkabb szegenyebb helyeken jellemzo. En meg fokepp gazdagabb arab orszagokrol tudok nyilatkozni. Eleg sok eskuvon voltam, ismerek nagyon sok arab lanyt, mindet a tanulmanyaik befejezese utan hazasitottak ki. Sogornomnek is volt mar tobb keroje, de anyosom mindet elkuldi, mig be nem fejezi az egyetemet, nincs hazassag. Akiket szemelyesen ismerek, azok mind 18-25 ev kozott hazasodtak. 25 ev folott mar,..hat, inkabb oreglanynak szamit, az elott aki nem kelt el, annak szinte zerora csokken az eselye, hogy ferjet talal. De gyerekhazassagrol nem hallottam.
2013. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amit irsz, az inkabb a fekete Afrikara jellemzo, akik ugye nem arabok. Ott tenyleg ez az altalanos, kamaszkorukra mar tul is vannak par szulesen. Probalnak ellene harcolni szervezetek, de nem tul sok sikerrel, annyira elmaradott, szegen orszag, szokasaiktol vezerelve, amit szinte lehetetlen megvaltoztatni.

[link]

2013. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!