Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elszeretném veszteni barátomma...

Elszeretném veszteni barátommal, szerintetek korai?

Figyelt kérdés

Semmi mást nem kérek csak külső szemszögből véleményt!

3hónapja vagyunk együtt,mindketten 16évesek bőven elmúltunk. Nagyon szeretjük egymást.Szeretnék lefeküdni vele(nem most rögtön.4hónap után kb.),nem mert ez divat és mert menő,csak azért mert őt kívánom e formában.Én érettnek érzem magam lelkileg és fizikailag is,valamint szeretem őt nagyon és kölcsönösen érzem.Csak érdekelne,hogy szerintetek még korai ? Végül is tudom hogy az én döntésem,csak érdekel..:)



2013. okt. 6. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rég rossz ha tőlünk kérdezed.
2013. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem korai 19l
2013. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tarnolf ***** válasza:
Ha szeretnéd és tényleg nem csak azért, mert ez a "menő" akkor nem korai.
2013. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Szeretnék lefeküdni vele(nem most rögtön.4hónap után kb.),nem mert ez divat és mert menő,csak azért mert őt kívánom e formában"


Ha ez már megvan, akkor mindegy, hogy mit mondunk úgy is meg fogjátok ejteni a dolgot hamarosan. Szerintem csak akkor lenne korai, ha te(ti) nem érzitek erre készen magatokat. Döntsd el magadnak, hogy tényleg szeretnéd-e és az alapján folytatódjon ez a történet.

2013. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előbb házasodjatok össze.
2013. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fokozatosság a fontos: legyen sok ismerkedés egymás testével, ruhában és aztán egyre kevesebb ruhában, petting, ilyesmik, hogy mire odaértek, hogy szeretkeztek, ismerd már egy picit hogy ő hogy működik, mit szeret és ismerjen ő is téged, hogy neked hogy jó, mi izgat és mi nem.
2013. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha te le akarsz vele feküdni, akkor nem korai. Akkor lenne korai, ha nem akarnád.
2013. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem korai, igen.

18l

2013. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a szüzességed akarod elveszíteni, nem szerelmeskedni akarsz, az már régen rossz!
2013. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!