Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek korai lenne?

Szerintetek korai lenne?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt,ő 19 én meg 15.Tervezgessük az első alkalmat,csak a korom zavar kicsit.Mondta,ha nem akarom vlmi ok miatt,akkor vár,meg hogy neki nem is az a fontos,hanem hogy velem lehessen,szeressem őt,stb.Csak én is már annyira kívánom őt,nem tudunk betelni egymással.És ha mégis megtörténne félek megtudnák a szüleim..(ám légyszi ne gondoljatok engem vlmi kis csitrinek,hogy leakarok vele feküdni..senkivel se feküdnék le rajta kívül,mert nem szeretek senkit se úgy,mint őt..)
2013. szept. 29. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
ted meg a 15-tel már amugy is a ritkán hosszu ideig szüzek sorát bővited
2013. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

-Aki a kicsit nem becsüli...

-Az nem pedofil.

2013. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen


Nem kell rögtön betennie a farkát, lehet pettingelni is ám hónapokig!! Legalább megismeritek egymás testét és nem fogsz csodálkozni, hogy miért nincs orgazmusod!! (Mert a pasid semmit nem tud a testedről.) Ha érett vagy, nem félsz a szüleidtől, mert vállalod a tetteid, és megérted, hogy a szexben nincs semmi rossz. Ha ezt nem érzed, akkor csak egy csitri vagy. Védekezzetek!

2013. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem egy kicsit korai még. Majd jövőre esetleg.
2013. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél elég érett neki akkor nem lenne veled (kivéve ha pont az éretlenekre hajt), tehát szerintem essetek túl rajta nyugodt szívvel, már így is jobbak vagytok a mai fiatalság egy jó részénél.
2013. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem is azzal van a baj,hogy félek a szüleimtől,hanem hogy minek fognak engem gondolni,hogy lefeküdtem vele..mert hogy szerintük még korai ..

ám köszi a válaszokat :)

2013. szept. 29. 23:02
 7/8 anonim válasza:
amúgy ha tényleg szereted és ő is szeret téged csak akkor feküdj le vele
2013. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na hát ez az! Talán a szüleid ismernek a legjobban a világon! Ha szerintük korai....

Ne minket kérdezz, hanem őket :DD

Ha tényleg aaanyira érett lennél, nem zavarná őket annyira.... mert hát te vagy az ő naaagy érett lányok.

De sajnos nem vagy az. :D

2013. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!