Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elitélendő amit a haverom...

Elitélendő amit a haverom csinál -állítólag- vagy sem? Mindezt lenn a szüzek nevében

Figyelt kérdés
Van egy haverom és azt meséli hogy az utóbbi hónapokban búcsúban, kerthelységekben, egyébb helyeken kipécéz egy párt és a fiút verekedésre invitálja"látom csajod az van mutasd meg hogy nem csak az ágyban vagy férfi". a miértre azt felelte hogy már elege van hogy mostanság attól válik sokak szemében valaki férfivá hogy megfarkal egy nőt,holott másutt anno egy oroszlánt kellett ehhez megölni.Őmaga nem szűz de annak állítja be magát egyébként pedig robosztus alkat küzdősport múlttal de egy ideje a kocsmai bunyóban utazik.voltaképpen szerinte az igazi férfi az aki úgy verekszik mint ő, nem pedig a szexelők. Úgy tudja mindezt a nézetet érvényre juttatni hogy a sexelő férfiak meghunyászkodnak nyilvánosan a kemény szűztől,mindezzel egy csapásra az igazi szüzek becsületét is visszaadja.jó amit csinál vagy csak részben?

2013. szept. 30. 21:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
degenerált haverod van. terhelt lehet rokonok almából szalajtva. ti mind ilyenek vagytok?
2013. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

nem közeli jóbarát csak amolyan haver.

azt hiszem félrement a lényeg. a kivitelezésbe bele lehet kötni mert ott és akkor csak egy unszimpatikus embert érzékel a tömeg. igaza van e abban hogy nem attól férfias valaki hogy a csajszik elég cukimukinak tartják e

2013. szept. 30. 22:37
 13/22 anonim ***** válasza:

nincs. a férfi a erőszaktól nem férfi, arra egy nő is képes. a férfi a nőhöz viszonyítva férfi. potens. nem is nézik férfinak aki nem az


papoknál igaza lehet, ők hitük miatt lehetnek önmegtartóztatók

2013. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem attól lesz valaki férfi, de nem is attól, hogy megöl egy oroszlánt, vagy küzdösportol. A te haverod meg vegkepp nem férfi, mivel agyilag egy 10 éves szintjén áll.
2013. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
szóval az a 12 éves aki a putriban elkapja a 13 éves nővérét az férfiasabb mint aki teszem azt húsz fölött van de elég tökös ahhoz hogy közbelépjen ha a buszmegállóban inzultálnak valakit? mertha igen akkor a férfiasság önnön jelentése devalválódik
2013. szept. 30. 22:48
 16/22 anonim ***** válasza:
De a haverod ilyen idióta kifogásokkal köt bele másokba, ami minden, csak nem férfias.
2013. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Senki nem mondott ilyet, mint amit te mondasz..
2013. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

felnőtt, önálló döntésre képes emberekről beszéltünk


egy aberrált állat nem lesz férfias, de ettől még egy szűz sem

2013. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen aberált barommal nekem is volt dolgom, nem Vas megyei az illető? én nem küzdő sportolok meg semmi ilyesmi, de ugyanezt eljátszotta velem egy majom mikor a csajommal ültem a kocsiban. Én kivettem magam mellől a kerék kulcsot kiszálltam, a nagy keménynek több se kellett hazáig futott.
2013. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elítélendő. De addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik.
2013. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!