Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 25 éves szűzlány nagyon...

Egy 25 éves szűzlány nagyon elítélendő? Miért undorodnak a pasik egy szűzlánytól?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Én személy szerint azért nem szívesen ismerkedem szűz lányokkal, mert a szexet igénylem, de a szüzességét meg úgy nem akarnám elvenni, hogy nem vagyok szerelmes hanem mondjuk csak tennénk egy próbát. Ellenben ha egy aktív szexuális életet élő csajjal ismerkedem nincs erkölcsi rizikó, lehet egy próbát tenni akkor is ha nem vagyok bele fülig szerelmes :) 23/F
2013. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
én tisztelni tudom ezért az ilyen nőket... mndjuk még nem találkoztam ilyennel de ami késik...
2013. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Már miért lenne elítélendő? Én például nagyon örülnék egy szűz lánynak :)
2013. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

elítélni meg undorodni sztem nem fognak, csak furcsállják.

meg találgatnak hogy biztos leszbi vagy titokba...legalábbis nálam ez van.

2013. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon örülnék ha egy szűz lánnyal veszíthetném el.

(26 éves szűz férfi)

2013. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Lehet azt hiszik, valami nem okés veled, ha eddig egy srác sem próbálkozott be nálad. Főleg ha feltűnően csinos vagy, esetleg még okos is.

De nem hiszem, hogy undorodnának, inkább talán a "túl szép, hogy igaz legyen" gondolati síkon mozognak. Vagy nem akarnak megrontani.

2013. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem undorodnék,mert mikor megismertem a párom akkor még csak 22 volt,szűz,de nem undorodtam tőle,mivel ő is az igazi férfit várta az életébe és ezért nem volt még senkival,hanem,ha eljön az igazi akit tényleg kiismert és akkor mehet a dolog,elmondom,hogy mikor megismertem akkor voltam 24 a barátnőm ugye 22 és mindketten azután vesztettük el szüzességünket.

A 22-hez a 25 év meg nem nagy különbség,persze,hogy NEM elítélendő,sőt azok a tisztességes lányok akik úgy 18 évesen vagy utána vesztik el a szüzességüket nem azok akik már 14 évesen.

2013. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én csak a szűz lányokat szeretem :) Mindig egy jó nagy kihívás, csak az a gáz velük, hogyha rákapnak a dologra utána mással is kiakarják próbálni, így nem előnyös..
2013. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondasz ilyet,hogy elítélendő?Te egy érték vagy!Bár ismerhetnélek :) Egy szinten zenész 25 éves pasi!
2013. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

én 20 évesen vagyok szűz, de még soha nem gondoltam volna arra, hogy a pasik szerint ez undorító lenne. inkább megrémülnének.. nagyon sok pasitól hallottam azt, hogy nem mernének kezdeni egy szűzlánnyal, mert félnek, hogy aztán a lány kiakarja élni magát és dobva lesznek.

az elítélendőhöz meg szerintem köze sincs :D mmint mindenki azt teszi, amit jónak lát, ilyen miatt, ha valaki lenézi a másikat, az csak magát minősíti. suliban is állandóan szívattak emiatt a 15 éves "tapasztalt" osztálytársnőim.

2013. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!