Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az jó hogyha az...

Szerintetek az jó hogyha az első alkalomnál mindkét fél szűz? Fiúk, ti meddig várnátok egy lányra hogy úgymond "megadja magát" (szűz fiúk)?

Figyelt kérdés
18/L

2012. máj. 28. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meddig várnék? Mondhatnám azt, hogy amikor szeretné a lány, de az úgy túl papucs. Max fél év. Vagy győzzön meg, ha többet szeretne vele várni. Rugalmas vagyok.
2012. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szuz vagy nem szuz a fiu, ha azt mondanad ebben a percben, akkor az abban a percben berakna neked. Fiuknal az, h mennyit varjunk fel sem merul. Szoval megkaptad a valaszt. Csakis azert varnak, mert csaj ugy akarja, de mindegyik seperc alatt radmaszna. Amugy ha muszaj, akkor max.4-5 honap
2012. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A barátommal elsők voltunk egymásnak.Szerintem így volt tökéletes.

Egyébként kicsivel több mint 1évet várt.

2012. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten szüzek voltunk, ő 19, én 18. 8 hónap járás után történt, de a barátom előbb akarta már, ami várható volt.:D Minden tökéletesen alakult, már 2 éve együtt vagyunk.
2012. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Párommal a gólyatáborban ismerkedtem meg,rá 1 hétre lefeküdtem vele,19 éves voltam Ő 18,előtte is voltak barátaim de egyikkel sem akartam többet,pettingig is csak 17 évesen jutottam el először.Valahogy mégis nagyon kívántuk egymást,vágytunk egymásra,mindketten szüzek voltunk.Csodálatos volt nem fáj,és lassan 3 éve vagyunk együtt,már a vőlegényem.

22L

2012. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Most lehet lepontoznak,de én várnék ameddig csak ő akarja. Ezt nem lehet behatárolni időben,ha tényleg szereted,szerelmes vagy,akkor mindegy mikor adja be a derekát. Bár nálam ez egyáltalán nem fontos,persze jó dolog lehet ez a kapcsolatban,de nem célom,hogy ezt minnél előbb elérjem. Majd ,ha mind a 2en úgy érezzük,hogy nagyon akarjuk,akkor megtörténik. Ez az idő egyre inkább közeledik,talán 1 hét,talán 1 hónap,de én addig nem akarom csinálni,ameddig a barátnőm 100% nem biztos benne,hogy ő ezt akarja. Én csak azt szeretném,ha neki is jó lenne.


szűz 18F

2012. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi elsők voltunk egymásnak mindenféle téren és örülök,hogy így volt,semmit nem bántam meg.4hónap együtt járás után feküdtünk le egymással,ekkor én 15 éves voltam,ő meg 19. Azóta is(5éve) együtt vagyunk.

20/L

2012. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Bármeddig várnék rá!

A szerelem sokkal magasabb rendű, mint a szex, ami manapság túl van értékelve.

2012. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6 és #8 örülök hogy vannak még normális gondolkodású férfiak a mai világban :)
2012. máj. 28. 21:10
 10/12 anonim válasza:
Én veled egykorú vagyok. A barátommal már több,mint 7 hónapja vagyunk együtt. Mind a ketten szüzek voltunk, amikor 6 hónap után megtörtént az első alkalom. Szerintem sokkal jobb olyan fiúval, aki még nem volt lánnyal és neki is új a dolog, mert jobban figyel rád meg persze magára is. Nekem szerencsém van, engem nem sürgettek. De szerintem fél év már elég ahhoz, hogy meg tudj bízni benne minden téren! :)
2012. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!