Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az jó hogyha az...

Szerintetek az jó hogyha az első alkalomnál mindkét fél szűz? Fiúk, ti meddig várnátok egy lányra hogy úgymond "megadja magát" (szűz fiúk)?

Figyelt kérdés
18/L

2012. máj. 28. 19:32
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én nekem nem mindeggy, várnék vele de nem 2-3 évet.

Meg bele tuszkolni sem akarom senkibe mert akkor nekem sem élvezet a szüzességem elvesztése.

15/f

2012. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Jó is meg rossz is, az a része mindenképp jó, hogy elsők vagytok egymásnak, nincs az az érzés, hogy mit fogsz elrontani, meg hogy a másik már tapasztaltabb, lehet te rossz leszel..ilyesmik. Meg azért biztos van benned egy olyan, hogy de jó, hogy te vagy az első neki.

Viszont ha hosszú távon nézzük, akkor az évek során mikor az ember azt hallja, hogy a 6.csajom 9.csajom stb.. Te meg elgondolkozol, hogy ő volt az első, és még senki mással..

Jó van akik úgy gondolják, hogy ez milyen szép dolog, meg első és utolsó is..

Mert valljuk be mindig ott lesz az a valami hiányzik, az a kíváncsiság érzés.. (ez meg nagy bizbaszt tud okozni a későbbiekben, mondjuk ott van a csaj 1 gyerekkel, pasi meg kalandra vágyik? vagy épp fordítva?)

Nem tudom, ezekről esetleg vélemények? Vagy tapasztalatok.


Nálam is ez a helyzet, mindketten elsők voltunk egymásnak, 2 éve járunk, fél évig jártunk mikor megtörtént. De mindig van bennem egy félsz, hogy mi van ha ezért elveszítem, na nem mintha éreztetné, de azért mégis csak pasi, meg az ösztönök...

2013. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!