Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 25 éves szűzlány nagyon...

Egy 25 éves szűzlány nagyon elítélendő? Miért undorodnak a pasik egy szűzlánytól?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 18:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez nem elítélendő, nem undorító, nincs ezzel semmi gond.

22/F

2013. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Sose volt undorító. Maximum az, hogy a szűz csajok hajlamosabbak a "jajj mi ez, jaj jez ennyire fáj, jajj lassabban" nyavajgásra.
2013. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem elítélendő,én értékelném ha azért szűz mert várt az igazira (jelen esetben rám ), és megbecsülném, hogy szűz.

21/F

2013. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én személy szerint tisztelem egy lányban ha szűz, és megtiszteltetésnek éreztem ha velem akarta ezt elveszíteni. Szerintem megéri az összes nehézséget. Mert igenis jóval nehezebb velük. És ezért is ijednek meg tőlük annyian.
2013. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
MÉgegy vélemény: nem ítélem el, nem undorodnék tőle és én is megtiszteltetésnek venném. Az egyetlen gond vele az, hogy van egy olyan sanda gyanúm, hogy tartósabb kapcsolatra nem biztos, hogy megfelelő egy fiatal lány/nő aki még csak egyetlen férfival (velem) volt. Előbb utóbb szerintem ellenállhatatlan vágyat érezne rá, hogy mással is csinálja, amit még meg is értek valamilyen szinten, de ebből csúnya gondok lehetnek. Lehet egyszer még azt is mondanám, hogy egye-fene csak találj majd vissza hozzám :D. Persze én normálisabb kapcsolatban gondolkozom, nem egyéjszakás kalandokban, úgy más a "leányzó fekvése". :)
2013. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó ez ostobaság.Én is szűz vagyok, de soha nem akarnék mást kipróbálni a páromon kívül, mert egyszerűen ilyen vagyok.A becsület, tisztesség nem holmi érzelmek, vágyak függvénye!Nekem tökéletesen elég egyetlen szerető férfi egy életre.

23l

2013. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
És mit gondolsz meddig marad ez így? Miből gondolod, hogy egyszercsak nem változik meg ezen álláspontod? Na és miből gondolod, hogy minden lány így gondolkodik mint te?
2013. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Onnan gondolom, hogy ismerem magam.Senki nem téríthetne le erről, ilyen a személyiségem és kész.

Szerintem akinek megváltozik a gondolkodása ezen a területen, sose volt igazán ennek a felfogásnak a híve.

Mi a túrónak kéne nekem valaha más férfi, ha megtaláltam a másik felem, akivel boldog vagyok?Ez szerintem egy irgalmatlanul hülye felfogás.

Minden esetre én nem mondanám, hogy aki csak egy férfival/nővel volt, márpedig nagy veszély fenyegeti és bizalmatlannak kéne lenni hozzá.Ez személyiségfüggő.

2013. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Mi? Hány pasival áll szóba? Ő tehet róla, hogy ebben a cipőben jár és nem a pasik. Nem a pasik undorodnak hanem te vagy ilyen.
2015. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én pl. nem undorok tőlük. Én inkább erénynek tartom,hogy vannak még olyan lányok, akik nem adják oda magukat akárkinek meggondolatlanul. Nekem is van egy lány ismerősöm,aki 24 és még szűz.

24F

2015. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!