Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 20-on felüli szűz lány...

Ha 20-on felüli szűz lány kérdést ír ide ki, miért kell csodálkozó üzenetekben és kommentekben kérdezni arról, hogy mi az oka, hogy még az?

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlen, hogy valaki 20 felett is szűz? Miért kell ezt furcsának találni? Mindenki azt mondja, hogy az nem normális, ha valaki 13-14 évesen elveszíti, mégis a 20 feletti lányokra csodálkoznak rá.
2013. szept. 24. 17:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Miért kell kötekedni és sértegetni? Semmi rosszat nem írtam rád, de már látom, hogy mennyire lehetsz intelligens, ilyen hozzászólásokra nincs szükségem, úgyhogy jelentettelek.
2013. szept. 24. 17:51
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen ez ma nem szokványos, és akinek természetes a szex, az nagyon furcsállja ezt. Én 27 éves koromig az voltam, és azok a kevesek akik megtudták, rettentően meglepődtek, és én meg is értem mondjuk őket.
2013. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is ostoba vagy.


"Mindenki azt mondja, hogy az nem normális, ha valaki 13-14 évesen elveszíti, mégis a 20 feletti lányokra csodálkoznak rá."


Ennek a mondatnak mi a rák értelme van úgy mégis?? Ott van az az intervallum amit kihagytál: 15-20-ig minden normális ember elveszíti. Még úgy is ha éveket vár a barátnőjére. Jellemző hogy már középsuliban elveszítik, de ha ott mégsem, akkor 18 évesen kilépve a nagybetűs életbe egészséges szexualitással rendelkezők ezt képesek összehozni. Bírom mikor egy hozzá nem értő a szexről kezd el papolni...

2013. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Először is kikérem magamnak, hogy ismeretlenül bárki leostobázzon, főleg, ha olyan IQ bajnokokról van szó, mint ti ketten! Másodszor kedves utolsó válaszoló, annak a mondatnak van értelme, úgyhogy szövegértésből 1-es, tehát te vagy az ostoba.
2013. szept. 25. 12:20
 15/22 anonim válasza:
én meg azt nem értem, hogy fanyalodik egymásra két ember. nem találkoztam olyan csajjal, aki kicsit is izgalmas lenne számomra. gondolom ez az izgalom kéne, hogy élvezhető legyen a szex, nemde? 26/F
2013. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem hihetetlen hogy valaki 20 év felett szűz. De attól még lehet kérdezni, hogy miért. (Azt is meg lehet kédezni, hogy valakinek miért lett vörösre festve a haja... puszta kíváncsiság, nem kell rápattanni az ügyre...). A csodálkozó üzenetek meg azért jönnek, mert szívesen megkufircolnák a 20 éves szüzet, de előtte meg kell tudni, vajon randa-e, netán van valamilyen egyéb problémája, mert ugye ez LEHET az oka, hogy még az.

És igen drágám, nem tudom mit kell ezt firtatni... szerintem te is tudod hogy ÁLTALÁNOSSÁGBAN a legtöbb lány korábban veszíti el. Miért? csak úgy mert az a kor pont megfelelő rá, és találnak rá párt, akivel megteszik. Ennyi.

2013. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

16/

engem a mozgatóokok érdekelnek. mitől függ, hogy ki kivel párzik? ez lenne a szerelem érzése, ami kell hozzá? vagy anélkül szokták inkább?

2013. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyébként most jöttem rá valamire. Te 20 éven felüli szűz lány vagy.
2013. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de ezt most buktad.:) Egyébként meg amúgy sincs hozzá semmi közöd.
2013. szept. 26. 12:35
 20/22 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem tudhatod biztosan hogy az ilyen kérdést feltevők kapnak-e privát üzenetet azzal kapcsolatban, hogy vajon miért lehet ez. (szóval te buktad)


egy dologban azonban teljesen igazad van. Semmi közöm hozzá. ;)

2013. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!