Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz ha még 16...

Szerintetek gáz ha még 16 évesen szűz vagyok? 16F

Figyelt kérdés
Kicsit félénk fiú vagyok, ha a lányok közelednek menekülni tudnék előlük, pedig nagyon szeretnék már valami tartós kapcsolatot, és egy olyan lányt aki elfogad olyannak amilyen vagyok és úgy szeret ahogy csak tud.

2013. szept. 24. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak így még 19-20 éves korukban is... Az gáz, hogy itt kérdezgeted. :) Előbb-utóbb csak találsz Te is valakit, ha adsz magadra, és nem vagy teljesen retardált.
2013. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
xD 14 vagyok, és még csak nem is csókolóztam :)) ha holnap jönne egy csaj, aki tetszik, és azt mondja, hogy szeret, akkor sem csókolnám meg egyből. Csak alapos megismerés után
2013. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A te korodban tartós kapcsolatod úgysem valószínű, hogy lesz, ha olyat akarsz, inkább várj még néhány évet.
2013. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te-Jó-Ég. Egy 16 éves fiúcska magyarázkodik a szüzessége miatt? Ez már maga a vész. Tanulj inkább!!! Nem gáz.
2013. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!