Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok! Mit csináljak ha a...

Csajok! Mit csináljak ha a pasim már 22 éves és még szűz? Szeretem, de ez kicsit meglepett. Ti, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 16:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az kaka ügy.

Bocs már,rosszul írtam.

2013. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
33%

Várta az igazit. Jobb esetben téged. :D

Neked viszont biztos nem ő az igazi, mert nem vártad meg vele. :P

2013. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
53%

Mondd meg neki, hogy mi a helyzet, hogy neked nem olyan pasi kell, aki rendes veled, és nem úgy néz rád, mint egy tárgyra, hanem olyan, aki jól megkúr, és hogy te nem érdemled meg a szerelmét.

Vagy ha tényleg szereted, akkor igyekezz hűséges maradni hozza, ne is hozd fel a szex témát, és hagyd, hogy ha meg akarja tartani a szűzességét a házasságig, akkor tegyen úgy. Ha tényleg és igazán szereted, akkor te is "megvárod" őt, és ha nem sikerül, az azt jelenti, hogy nem vagy méltó hozza, és nem is lenne jó házasság, úgyhogy engedd, hogy keressen magához méltót.

Hidd el, manapság kevés ilyen férfi van, úgyhogy ő tényleg egy nagy kincs a párja számára.

2013. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

A válaszíró 20%-ban hasznos válaszokat ad.

Köszi. Nem olvastam 1 sornál tovább!

2013. okt. 9. 20:31
 25/28 anonim ***** válasza:
96%
"nem élvezem az első néhány alkalmat." akkor tegyél érte, hogy minél hamarabb beletanuljon. ha valamit nem úgy csinál ahogy neked a legjobb, akkor azt tedd szóvá! Mert ugye: Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2014. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem most hagyd.Jobb csajt érdemel mint te."


Szerintem az a nagy szánalom, hogy az ilyen válaszok csak 88%-osak. Mert a sok hülye riß@nc lepontozza, mert valahol mélyen tudják, hogy azok, de nem merik bevallani, és inkább az igazmondókat köpködik, akik őket jogosan k.ů.r.vázzák.


Kérdező, szerintem téphetsz vissza a bordélyházba, különben aztán >>valaki<< ;) tényleg olyan jól végig fol k.ů-.ni az egyik szórakozóhelyen részegen, hogy nem kelsz föl többet.

2014. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudom mit irjak, te most valójában kit keresel? egy szexpartnert? mert akkor nem ő az embered. nem fogod élvezni az elején? miért ne élvezhetnéd? vagy az a baj hogy már az első alkalommal nem fogja a hajadat tépni dogi pózban? azért azt látni hogy hogy neked nem az a legfontosabb hogy a párodnak te lehetsz az első, de persze vannak olyanok akik szétlőve egy diskó hugyos budibjában vesziteették
2014. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Gratulálok,mit ne mondjak -.-

Ha szereted a barátodat,ezen nehogy kiakadj.Volt nekem is szűz barátom és vele se volt rossz.Ne írd le szegényt ilyen hamar!

2014. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!