Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit reagálnátok ha a csaj...

Mit reagálnátok ha a csaj akit felszedtek a buliban felmegy hozzátok, és kiderül hogy még szűz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 00:16
1 2
 1/13 étoile et lune ***** válasza:
60%
Azt gondolnám, ez egy buta p*csa, majd úgy fog rám visszagondolni, mint élete első baklövésére, úgyhogy szerintem meg se dugnám. Persze én lány vagyok, ki tudja, fiúként mit írnék erre. ,,Szétk*rnám ha törik, ha szakad."
2012. márc. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, megdugnám keményen. Tudod ki fog itt sz*rozni...
2012. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
ha szeretkezni akar akkor nagyon sokáig simogatnám, kényeztetném, és addig nyalnám, amíg néhányszor, de legalábbis egyszer el nem élvez. aztán ha van kedve hozzá, akkor legközelebb szó lehet többről is, de még egy napot gondolkozzon rajta, hogy biztos akarja-e...?
2012. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Elmondanák egy imát és illedelmesen hazavinném. Nem lenne szívem így elvenni egy lány szüzességét...
2012. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
azt mondanám nagyon gáz,hogy így akarja elveszíteni a szüzességét és kidobnám a lakásomból.
2012. márc. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
szerintem csak el akarja már veszteni....
2012. márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attol függ mennyire nem érdekelnem az emberek és életeik. Ha azért van benned annyi, hogy nem akarod elvenni a szüzességét,akkor elküldöd vagy emberségességedtöl függöen hazaviszed v valami ha meg az eletéte vagy, akkor még 2-3 nagy korty vodka abszint és hajrá!
2012. márc. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Amit írtál az abszolút lehetetlen dolog.

Buliban nem szoktam csajozni.

Nem hiszem hogy fel tudnék szedni egy csajt.

Van most aki tetszik és ezért nem is akarok felszedni senkit, csak őt.

Magamhoz nem viszek el senkit mert a buli ahova járok messze van és kétlem hogy valaki eljönne hozzám olyan messziről közvetlen buli után.

Szűz lány nem akarna rögtök szexelni és én se.

Én is szűz vagyok még.

2012. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Emberségből, feküdj le vele, a nemzet hőse leszel! Mindkettőtöknek a javára fog válni! XP
2012. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Megkúrnám jól erősen hogy több f aszt se fogjon életében kívánni.
2012. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!