Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit reagálnátok ha a csaj...

Mit reagálnátok ha a csaj akit felszedtek a buliban felmegy hozzátok, és kiderül hogy még szűz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
ezt erősen kétlem, hogy egy szűz lány csak úgy felmegy egy buliban felszedett vadidegen lakásra, és rögtön szexel is vele.
2012. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

miértis?


a te válaszodat nem értem....min gondolkozzon el? ha már kinyaltad akkor már sexelt, elvileg már nem szűz (persze biológiailag igen, na de ha így néznénk akkor az összes leszbikus szűz lenne...) és ráadásul még kínosabb is a szitu neki mert hát mit mond a következő barátjának majd?: szűz vagyok, hoppá de mégse, már kinyaltak....

sztem akkor már tisztább lenne ha lefektetnéd, és nem játszanád el az álkedveset XD

2012. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Azt gondolnám, hogy bevállalós

És megcsinálnám. Max jobban figyelnék rá...

2014. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!