Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikortól érdemes elkezdeni a...

Mikortól érdemes elkezdeni a szexet?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 14 évesek vagyunk és holnap nálunk alszik, szerintetek szexelhetünk? (mindketten szüzek vagyunk)

2013. szept. 7. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Istenem ne legyetek már tiszta idióták legalább 16 évesen!

http://www.youtube.com/watch?v=ls6bMXLWK_w

2013. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze!de a kiszakadt e gumi,meg terhes e a barátnőm kérdésektől kíméljetek meg.
2013. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a csaj normális akkor úgy sem megy bele

ha mégis belemegy akkor inkább leszarom 1 ribanncal több vagy kevesebb már úgy is mindegy

2013. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ugy van szexelj 14 évesen gratulálok de ha utána meg nagyképű leszel és szűz fiutársaid leszólod akkor meg kivánom hogy annyi örömöd legyen mint egy légynek a tehénszarban mert én se vagyok szűz mégse lettem ilyen csak sok ilyet látok hogy ő mer nem szűz vagymert sok nővel volt már ezért olyan lett..
2013. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jah, csinálj neki gyereket 14 évesen! xD Nem..., egy 14 éves lány még nincs rá készen, szóval ne próbálkozz!
2013. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyugi... Csak kíváncsi voltam, egyébként én is így gondolkoztam mint ti!
2013. szept. 9. 16:23
 7/10 xeniah ***** válasza:
Milyen szülő az, aki elengedi a 14 éves lányát, hogy egy fiúnál aludjon??????
2013. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
xeniah: pl az az a szülő aki megbízik a lányában, régebben engem is elengedtek 14 évesen és jogosan bízott meg bennem :)
2013. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem engedte volna meg anyám a 14 éves húgomnak,hogy a barátjánál aludjon,az szinte teljesen biztos.
2013. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kutyus70 válasza:

Nagyon régi kérdés úgy látom... csak 1-2 napja szembesültem egy szinte ugyanilyen kérdéssel. Kérdezőre már nyilván nem vonatkozik mert azóta már 22 éves, de biztosan vannak most is 14 évesek akik ezt kérdezik. Szerintem a válasz az, hogy nem. A hormonok már működnek elég erőteljesen ebben a korban, de szellemileg és egyéb téren még nem álltok készen. Belegondolni is rossz, hogy esetleg bekövetkezik egy gumis "baleset" és semmi perc alatt "szülőkké" váltok 14 évesen. Ha nagyon nem bírtok magatokkal akkor megoldás:


1. Önkielégítés.


2. Ha elég erős akarattal bírtok akkor figyelem elterelése, pl. tanulás, valamilyen hobbi, vagy sport. Utóbbi nem csak hasznos hanem nagyon egészséges is!

2022. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!