Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes így elkezdeni a...

Érdemes így elkezdeni a szexuális életet?

Figyelt kérdés

A barátommal fogok szilveszterezni és úgy tervezzük, hogy akkor fogunk először lefeküdni

az a baj, hogy anyukám nem tudja, hogy csak 2-en leszünk

tavaly többen voltunk de most máshogy tervezzük,ha rákérdez hogy vágjam ki magunkat?

a másik gond, hogy év közben nem enged minket együtt aludni, maximum nyaralásokkor de akkor ott van mindenki

nem tudom hogy ha szilveszterkor megtörténik, utána mikor lenne rá alkalmunk (napközben mindkettőnknél otthon szoktak lenni)

Mit javasoltok?

18/L,19/F


2010. dec. 25. 20:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem engedi? 18 éves vagy állj már a sarkadra és mond meg nekik h semmi közük a te szerelmi életedhez!Flnőttnek számítasz már ember!
2010. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
pontosan! ha meg nem bírsz vele akkor mondd meg neki h már felnőtt vagy és nem kell babusgatni meg félteni, ha meg végképp nem bírsz vele akkor mondd meg neki hogy elköltözöl (persze csak ha megoldható) aztán vagy elenged vagy megígéri h nem csinálja ezt tovább vagy kész a családi balhé
2010. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Füllentsd,hogy úgy tudod többen lesztek, mert megy pár közös ismerös.

Egyébként ,ha nagyon akarjátok hidd el megoldjátok, attól , mert ott vanank a házban még van valamelyikötöknek külön szobája, gondolom én.

Sok sikert!

2010. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17/L,19/F ezt akartam írni, bocsi
2010. dec. 25. 20:42
 5/7 kovpet ***** válasza:

Így:

- Mutter, ma mész a teszkóba?

- Ja.

- Hozzá' má' gumit légyszi, mert szilveszterre nem ártana, amikor kettesben leszünk Petivel. Sokat hozz légyszi, mert nagy kan :)


Vagy gyártsatok alibit, de én nem vagyok a hazugságok híve. Inkább a fenti :)

2010. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem szoktam magyarázatot adni anyunak már 16 éves koromtól. Ha megkérdezte, hova megyek, azt válaszoltam neki, hogy "Elfelé". Ha azt, hogy kivel leszek, akkor azt, hogy "Mással". Na, azóta nem nagyon kérdezősködik. :)))
2010. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Érdemes persze !

Lehet, hogy január másodikán meghaltok és sosem tudjátok meg milyen érzés szeretkezni valakivel. :):) csak vicc.

De vágjatok bele komolyan, persze, utána majd úgyis alakul..

2010. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!