Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves fiú vagyok, a barátnőm...

16 éves fiú vagyok, a barátnőmmel 3 hónapja járok, és folyton csak a szex-ről beszélünk, de még nem történt meg. Először pettingel akarjuk kezdeni, de azt hogy kell? hogyan érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Barátnőmet már régebb óta ismerem (2 éve) de csak most jöttünk össze. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mivel kezdjük? Mivel érdemes?
2009. febr. 8. 11:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Egyértelműen a pettingel kezdjétek és azon belül pedig bármivel...akár csak egy simogatás akár egy nyalás a hasán...vagy csak benyálazod az ujjad és épp h súrolod vele a lány nyakát(én ettől totál beindulok)utánna me már menni fog magától is!Úgyis ki fog alakulni!Sok sikert!!! 15/L (mellesleg szűz)
2009. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóhoz csatlakozom, de ne zárkózzatok el a sex lehetőségétől sem, mindig legyen nálad gumi arra az esetre ha nem tudnátok megállni a petting határainál.


ja és ne tűzzetek ki célokat mint pl. hogy a barátnőd elélvezzen stb. mi a barátnőmmel itt hibáztunk, mert nem tudtuk emiatt élvezni az együttlétet.

2009. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mi tartozik még a petting-hez, és mi nem?? Minden petting, amikor nincs a farkam benne?
2009. febr. 8. 12:47
 4/6 anonim válasza:
A petting az a szexuális kielégülés szerelmi játékokkal, önkielégítéssel koitusz(behatolás) nélkül. Tehát igen: Petting egymás kielégítése kézzel, szájjal behatolás nélkül.
2009. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2009. febr. 8. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó - de ne egyszerre mindent akarjatok! Az úgy nem lesz jó érzés.

Először lehet ruhán keresztül simogatni - később be lehet nyúlni a ruha alá. Szépen, fokozatosan jön majd a többi is.

2009. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!