Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni egy PUA-tanf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elkezdeni egy PUA-tanfolyamot? 17/F

Figyelt kérdés

Tűrhetően kinéző,de elég csendes fiú vagyok.Nehezen barátkozom,merev vagyok,és ezért lányokkal se nagyon tudok ismerkedni.Szerintetek egy ilyen PUA tanfolyam megéri?

Igazából szégyellek oda elmenni,de ha hatékony akkor bevállalom..

17/F


2013. júl. 31. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért inkább öltözz fel, sportolj valamit. A merevséget akkor tudod leküzdeni, ha belül lazult vagy. Szégyellni meg nem kell a tapasztalatlanságot, segíteni viszont csak úgy lehet rajta, ha próbálkozol. Nyugodtan próbálj meg valamilyen kontaktust teremteni lányokkal, és x próba után nem fog érdekelni, ha elhajtanak. Aztán idővel alakulnak a dolgok. Nem kell ehhez 2 kilós tanfolyam. :D
2013. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is szégyelnék oda menni, nyomiknak való. Tehát a válasz, nem.
2013. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lószart
2013. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A fél életem sportból áll basszus.


És addig mennyi visszautasítást kell kapnom? Hányszor kell látnom,hogy a csaj akibe belezúgtam mással jön össze az orrom előtt?

2013. júl. 31. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanmár mit veszíthetsz... inkább élnéd tovább az életed a változásra várva vagy hátha összefutsz egyszer egy normális lánnyal?


Egy kis önbizalomépítés nem árthat. Meg oda amúgy is olyanok mennek mint te szóval nem kell szégyenkezned.

2013. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEM NEM ÉS NEM
2013. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de amiket a konyveikben irnak az alapjaban igaz, tehat szerintem megeri.
2013. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány pua-snak lett már nője? hallottam én pár dolgot onnan.. baromság az egész, pénzt húznak ki az emberből..
2013. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olvasd a pua könyveket, az elég hogy tudd milyen a játék, nem kell odamenni idegen lányokhoz, csak alkalmazd a csajozást randi közben, HATALMAS löketet adott, mivel nem hogy vonzalmat nem tudtam kelteni egy lányban sem, de még beszélni se tudtam velük...
2013. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
PUA-kal az a baj, hogy b*zik.
2013. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!