Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek milyen volt az elso...

Nektek milyen volt az elso alkalom?

Figyelt kérdés
Felek,hogy mivel en meg tapasztalatlan vagyok,csalodast okozhatok partneremnek az elso alkalomkor.En meg szuz vagyok,de o mar nem az.Attol tartok hogy nem fogom birni s.Mit tehetek....

2013. szept. 4. 19:22
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nekem nagyon rossz volt... Már 5 hónapja voltam a barátommal , amikor már nem bírta tovább nélküle, szóval dilemma elé állított: vagy szex, vagy semmi. Hát én nagy nehezen belementem,és az erdőbe mentünk, mert máshol nem is volt lehetőség. nagyon feszült voltam, igazából nem akartam, sőt akkor még az "oroszok is itt voltak" (menstruáltam), és nagyon fájt :( Nagyon sajnálom, hogy gy történt, és ő is sajnálja, de azt mondja most, másfél év után, hogy jó lépés volt, mert így közelebb kerültünk egymáshoz és úgyis fájt volna, ha pár hónappal később lesz az első. Amúgy még azóta is vele vagyok, és abban igaza volt, hogy közelebb kerültünk egymáshoz, de maga az az érzés, hogy ennyire nem érdekelte őt, hogy nekem is jó legyen... és hogy olyan nagyon rossz volt... még sírtam is közben... egy ideig "baszogattam" vele, de aztán abbahagytam :)

Szerintem minden simán fog menni, hisz az állatoknak sem tartanak szexuális felvilágosítást, mégis tudják mit kell tenni. Ez ösztönösen jön. Az a lényeg, hogy agyban döntsd el: akarod-e vagy sem. Ha igen, akkor sokkal nyugodtabb leszel és nem fog annyira fájni, vagy egyáltalán nem. remélem segítettem neked :) 16/L

2013. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, te egy igazi érzelmi nyomorék vagy, ha képes vagy azóta is együtt lenni egy ilyen pasival...
2013. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
,,sex vagy semmi" ez mar azt jelenti hogy nem szeret,csak a sexre megy :D
2013. szept. 6. 23:46
 14/14 anonim válasza:
hogy érted azt, hogy érzelmi nyomrék?
2013. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!