Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudtok par kerdesre valaszolni?

Tudtok par kerdesre valaszolni?

Figyelt kérdés

1.elso sze*nél mit lehet csinalni ?

2.ovszer nelkul is csinalhatom?

3.hogy kell neki kezdeni?

4.mire szamithatok?mit rontok el?

en 15/F . a lany 16.. o mar csinalta tobbszor is ... elore koszonom a rendes valaszokat (:



2013. aug. 18. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezekre a kérdésekre nem tudod magadtól a választ akkor inkább ezzel még várj kicsit.
2013. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Ha a lány már többször csinálta akkor amit akarsz :D

2. Az első pár szex inkább óvszerrel legyen...

3. Előveszed a farkad és benyomod a lánynak...:DD

4. Nem nagyon lehet ezt elrontani.. Ha a lány tudja hogy neked ez az első elnézi, ő fog irányítani...

2013. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. a szexben bármit csinálhatsz amit a két fél kölcsönösen elfogad. Az elsőnél ne akarj bizonyítani, csak élvezd a helyzetet, majd később amikor tapasztaltabb elszel akkor bizonyítasz.

2.

Nem csinálhatod óvszer nélkül, pláne nem az elején, mivel még nem ismered a testedet. Ha később lesz tapasztalatod, akkor lehet megszakításos módszerrel védekezni, de ennek nagy a kockázata, így érdemes mindig védekezni.


3.

Ha a partnered tapasztalt, akkor bízd rá magadat. Egyébként a legjobb lenne, ha először pettinggel kis ismernétek egymás testét, majd ezután lépnétek túl. Menni fog ez ösztönösen, ne parázzál.


4.

Azt rontod el, hogy már azon gondolkodsz előtte, hogy mit ronthatsz el. Ne gondolkozzál, nyugi, ne idegeskedj, és ne akarj bizonyítani a lánynak, hogy én úgy megb*szom, hogy menni sem bír, és én voltam/vagyok neki eddig a legjobb..... eleinte nyugodtan élvezd a helyzetet. Ne gondolj bele mindent, ne bonyolítsd fejben!


Egyébként azért mondják, hogy érdemes rá még várni olyan 20 éves korig, vagy 20-as évek elején, mert addigra az ember feje benő, illetve lelkileg is felkészül rá.

2013. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Korai lesz ez még.
2013. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!