Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy-két kérdésre tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy-két kérdésre tudnátok válaszolni gyorsan? (sürgős)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy tegnap a barátnőmmel szeretkeztünk gumi nélkül, de mielőtt elmentem volna kihúztam a péniszemet, csak 3-4 másodperccel utána mentem el, de olyan hülye módon mindenféle élvezett nélkül,csak úgy kicsurgott.. :SS, előtte 1-2 órával már szexeltünk gumival, de utána pettingeltünk egy keveset, szóval szerintem az első aktus maradványai teljesen eltűntek a második, gumi nélküli után

A barátnőm vasárnap óta nem menstruál, ha ez fontos lenne vmilyen szempontból.

Most már tudjátok a történetet, hogy mi hogyan volt..


én nagyon aggódom, hogy esetleg mégis lehetett valami baj, ezért szerintem barátnőmmel megbeszélem gyorsan, hogy esemény utáni tablettát vegyen be


Kérdéseim:

-milyen orvoshoz lehet menni? körzeti,nőgyógyász stb?

-szülők tudta nélkül meg lehetne ezt oldani, hogy felírják neki?(jobb lenne, ha nem tudnának róla.. de ha muszáj, hát muszáj..)

-mennyibe kerül(nek) a tabletták?(mind1 az ár, csak, hogy tudjam kb. mennyivel számoljak:D)

-tegnap délután 3 és 4 között történt az eset, legkésőbb mikor veheti be?


17/f vagyok barátnőm 16 éves


előre is köszönöm a válaszokat! =)


2012. jan. 19. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az esemény után 72 órán belül kell bevenni. a nőgyógyász biztos felírja, de szerintem ha jó fej a háziorvos, ő is. a tabletta kb 6000 ft. szerintem a szülők tudta nélkül is lehet, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.
2012. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
előfordulhat ,de ha nem ált be a menszesze akkor nem gond a 3 apos késés,főleg ha rágörcsöl.egyébként 5000ft körül van a tabi és az aktus után 72 óráig veheti be.nőgyógyász írja fel.
2012. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 pqpqpq ***** válasza:
28%
szerintem 1 az 1000 hez hogy terhesen maradt.
2012. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mert te egy unatkozó barom vagy
2012. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddig válaszokat :)


ma 17:48 ezt kinek írtad?

2012. jan. 19. 17:54
 6/19 anonim ***** válasza:
annak a pqpqpqqnak
2012. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Nekem anya ment el körzetihez, ahol eleve a felírás 6000 volt, plusz még a gyógyszer is annyi. Osztálytársam is volt ilyen helyzetben, csakhogy ők végigcsinálták... a doki csak úgy adta ki a receptet, ha egy szülő is ott van.

18/L

2012. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

- nőgyógyászhoz

- meg

- 6 ezer körül

- 72 órával az eset után, de minél később veszi be, annál kisebb az esélye, hogy hat. Tehát nem ártana igyekezni, sőt, már rég el kellett volna menni...


Egyébként csütörtök van. Vasárnap óta nem menstruál--> 5 napos vérzéssel számolva 10. napon van.

Ha kisit rövidebb a ciklusa, mint 28 nap, akkor nagyon nagyon f.szán sikerült kb. ovuláció környékén megejteni ezt a kis okosságot.


És most azt osztás:

1. 17 éves létedre tisztában lehetnél azzal, hogy egy lány ciklusát a menzesz első napjától számoljuk, és azt is fontos megjegyezni, hogy hány napos a ciklus, mert az, hogy mikor menstruált utoljára, k.vára semmi infóval nem szolgál.


2. Ha nem akarsz kölköt, akkor nem kellene koton nélkül k.rogatni. Bonyolult, mi?

Hiába húzod ki, teherbe eshet és kész. Főleg, ha ki se bírod húzni időben.


3. Undorító, szánalmas és önző dolog ez a "megk.urom gumi nélkül, aztán beparázok, hogy szül nekem egy kölyköt, úgyhogy elküldöm tablettáért".

Szted az vmi cukorka? B.szol védekezni, de nembaj, majd beszedi és nem lesz semmi?

Ne zavarjon ám kicsit se, hogy szépen szétcseszi a hormonháztartását. Aztán majd lehet vinnyogni, hogy kiragyásodik, meg összevissza jön meg neki.


Teszem hozzá, azért a barátnőd is legalább akkora idióta, mint te, ha megengedi, hogy koton nélkül rakd bele a farkad.


NŐJ fel!!!!

2012. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, az utolsónak is a kioktatást a végén, amihez még ennyit hozzáfűznék :


tudom hogy egy barom vagyok rájöttem

én fogom kifizetni(mivel kurv.ra az én hibám)

most görénynek érzem magam, h majd neki kell bevennie, utőána meg jópárnapig fej és hasfájás hányiger szarkedv stb..

átvállalnám szívesen, elhiteted..

2012. jan. 19. 18:21
 10/19 Darkkingdom ***** válasza:

Az első 18:06-os válaszolónak (Felírásért soha nem kell fizetni!)


Második 18:06-os válaszolónk: OTT A PONT nagyon jól leírta az én gondolataimat is..!


17 évesen ennyi eszed hogy lehet!Elsőt gumiba a másodikat gumi nélkül? még ha fordítva talán megúsztad volna!De szerinted mi a a f.szért gyártyák azt a k.rva kotont?Remélem szülők rájönnek és kicsit helyre raknak!Mert ha kiszakadna a koton vagy hasonló dolog azt mondom oké előfordul nem tehetsz róla de íggyy!F.sz feláll ész megáll!

2012. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!